App Store Google Play

Темники Саакашвілі: ми люди мирні, але Порошенко має піти

24.12.2017 17:00
Темники Саакашвілі: ми люди мирні, але Порошенко має піти

«Мирний протест - стратегія перемоги. Наслідком силового протистояння може стати втрата Україною державності та розпад». Такі тези є ключовими у темниках штабу «Руху нових сил», який, за інформацією джерел «Дніпрограду», було розіслано в місцеві осередки напередодні Різдва.

Документ, з вмістом якого можна ознайомитись нижче, не містить якихось програмних цілей чи закликів і в більшості складається з "правильних відповідей" на неприємні для колишнього грузинського президента питання: щодо зв’язків з олігархом Курченком, нападу на Жовтневий палац, листування з Президентом Порошенком та інші, неодноразово поширених пресою «проблемні» для опозиціонера моменти його української кар'єри.

Також в документі прослідковується наголос на виключно мирному характері протестів і відсутності будь-якого зазіхання на конституційний лад в Україні. Навіть термін «революція» проводом Руху Нових Сил рекомендовано вживати по відношенню до свідомості громадян, а не керівництва держави.

«Як зазначає Михайло Саакашвілі, «Ми готуємо переворот, але переворот свідомості». Саме ідея, а не сила має стати рушієм перемоги. Ми проводили акції протесту з вимогами зміни до законодавства. Планувати чи робити «державний переворот» під час війни - це злочин», - йдеться в документі.

При цьому лідери РНС, серед яких крім власне Саакашвілі називаються народний депутат Дерев’янко та колишній заступник генпрокурора Сакварелідзе, відносять до власних досягнень кілька суттєвих законодавчих реформ.

«Ми змусили прийняти у першому читанні закон про вибори за новими правилами, направити в конституційний суд законопроекти про зміни конституції щодо скасування депутатської недоторканності; відбити законодавчу атаку на антикорупційні органи - влада хотіла протягнути законопроект, який би дозволив звільнити керівника НАБУ без незалежного аудита; вимога про створення Антикорупційного суду з новою силою постала перед владою - відбувається внутрішній та міжнародний тиск на Порошенка з вимогою прийняти відповідний законопроект», - йдеться в темнику РНС.

Наостанок, опозиціонери запевняють, що беруть перепочинок на час свят, але надалі продовжуватимуть свої акції в Києві залежно від дій влади і роботи парламенту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...