App Store Google Play

Перша річниця: ГО "Родинне Коло загиблих Героїв" відзвітувала перед родинами бійців

23.12.2017 13:30
Перша річниця: ГО "Родинне Коло загиблих Героїв" відзвітувала перед родинами бійців

Сьогодні, 23 грудня, у Дніпрі відбувся форум для сімей загиблих на Сході України бійців з нагоди річниці створення ГО "Родинне Коло загиблих Героїв". Привітав членів організації з досягненими результатами голова облради Гліб Пригунов. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - консеторії імені Глінки.

22 грудня 2016 була створена ГО "Родинне Коло загиблих Героїв", мета якої об'єднати членів родин, які втратили своїх рідних на війні. Крім того, до діяльності долучаються небайдужі люди та волонтери.

"Сьогодні ми звітуємо про результати, яких вдалося досягти протягом року нашої діяльності. Для того, щоб охопити весь спектр заходів, вирішили провести нетрадиційну зустріч - у форматі форуму. Одним з головних досягнень організації ми вважаємо те, що завдяки нашим наполяганням та численним зверненням до ДніпроОДА та облради, меморіал загиблих героїв у Дніпрі встановили з фотографіями героїв. Адже коли ми приходимо і дивимося в обличчя бійців, то бачимо який цвіт нації було вбито у російсько-українській війні", - пояснила волонтерка Людмила Кострюкова.

В одній з зали консерваторії розгорнулася картинна виставка. Їх авторами є бійці та матері загиблих. За допомогою пензля вони сублімують свою біль у творчість. Саме тому арттерапія - одна зі сторін діяльності ГО "Родинне Коло загиблих Героїв".

Доповненням стала виставка художника Меньківа, який допомагає пораненим зі шпиталю та лікарні Мечникова одужувати за допомогою мистецтва.

"Коли ми об'єднуємося, легше переживати біль. Хочу подякувати за подвиги ваших синів, дітей, чоловіків та дружин", - зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Під час заходу, іціатора та голову ГО "Родинне Коло загиблих Героїв" Сергія Ніконова нагородили відзнакою президента України за гуманітарну допомогу.

Окрім родин загиблих з Дніпропетровської області на форум завітали небайдужі люди з Харкова та Полтави.

Крім того, всіх присутніх очікував концерт, спілкування та підтримка.

Раніше повідомлялося, що ГО "Родинне Коло загиблих героїв" покликана надавати безкоштовні консультації сім'ям загиблих на Сході України бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...