App Store Google Play

Як зміниться транспортна мережа міста після ліквідації популярних маршрутів Дніпра

22.12.2017 14:20
Як зміниться транспортна мережа міста після ліквідації популярних маршрутів Дніпра

Сьогодні, 22 грудня, під час прес-конференції директор департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Ігор Маковцев розповів як зміниться маршрутна мережа міста, коли з неї приберуть кілька популярних маршрутів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

В рамках масштабної транспортної реформації у Дніпрі з нового року ліквідують низку популярних маршрута, зокрема №№109, 67, 116, 124, 124А, 135, 18, 116, та скорочують маршрути №№141, 77. Так, при скасуванні напрямку № 109, який прямує з селища Авіаторське до площі Вокзальної, подовжать маршрут № 60 до кінцевої зупинки № 109, а також він рухатиметься через ж/м Тополя-3. Від житлового масиву ходить автобус №40, який повністю дублює № 109 по місту.

"Таким чином, замість 109 маршруту буде продовжений 60-й, який буде йти до його кінцевої зупинки. Точка А і точка Б автобуса збережена, однак продовжений кілометраж", - розповів Маковцев.

При ліквідації маршруту №67, що курсує з ж/м Сокіл до центру, буде відкореговано напрямок № 119: він заїжджатиме на житловий масив і так само прямуватиме до центру міста.

"Замість 67-го маршруту запропоновано запустити 119-й через ж/м Сокіл. В даному випадку нічого не змінюється, проте 119-й маршрут буде наповнений автобусами середнього класу і графіком, тому проблем з інтервалами не буде", - наголосив чиновник.

Маршрут №124, який йде по колу ж/м Ломівський – Донецьке шосе – вул. Калинова – пр-т Слобожанський – вул. Січеславська Набережна – вул. Набережна Заводська – Кайдацький міст, також планують скасувати.

"Курсуватимуть великі автобуси за напрямком № 125 від ж/м Кам'янський до площі Старомостової. Крім того, на проспект Слобожанський
з ж/м Ломівський можна вже доїхати маршрутом № 95. Туди доставлять кілька додаткових автобусів першого класу місткості. До центру з житлового масиву ходитимуть машини напрямку № 23, на якому «Спринтери» замінять на «Богдани» та «Еталони». З ж/м Ломівський також ходить маршрут № 124А, який прямує через усе місто на ж/м Тополя-3. Його планують прибрати, адже є майже ідентичний напрямок № 126, кінцева зупинка якого знаходиться на ж/м Лівобережний-3. Звідти до Ломівського можна доїхати на маршруті № 95 та трамваї № 19", - пояснив фахівець.

Окрема дискусія виникла довкола питання ліквідації маршруту №116, який з'єднує селище Ювілейне та ж/м Тополя-3.

"Автобус має кінцеву зупинку у смт Ювілейному, яке не є частиною Дніпра. Ми не повинні возити людей не з Дніпра за кошти наших платників податків", - пояснив Маковцев.

Напрямок №135 планують ліквідувати також через дуже велику довжину. Він пролягає з ж/м Придніпровськ до вул. Робочої. Замість нього містянам пропонують використовувати маршрут №18, який прямує до ж/м Тополя-3, звідки йдуть автобуси в усі напрямки.

Два маршрути з Таромського №141 та №77 скорочують до станції метро Покровська. Там пасажири можуть пересісти на метро та доїхати до площі Вокзальної, куди раніше прямували ці маршрути.

Нагадаємо, Ігор Маковцев розповів подробиці процесу реформування маршрутної мережі у Дніпрі, яка передбачає ліквідацію 33 маршрутів.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...