App Store Google Play

В одній з лікарень Дніпра вже три місяці живе покинутий хлопчик якого ігнорують соціальні служби

22.12.2017 08:30
В одній з лікарень Дніпра вже три місяці живе покинутий хлопчик якого ігнорують соціальні служби

У Дніпрі однорічний хлопчик, якого у вересні покинули на вулиці міста, досі перебуває в дитячій лікарні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.

У вересні вночі патрульні знайшли на вулиці Дніпра дитину, яку відразу доправили в другу дитячу лікарню по вулиці Свердлова. Виявилося, що у матері однорічного хлопчика Сергія почалися перейми і вона залишила його зі знайомим чоловіком. Однак через недбалий догляд дитину знайшли на вулиці.

Відтоді Сергій живе у відділені лікарні. Про нього піклуються лише медсестри, а також інколи відвідують небайдужі люди.

«Сергія покинула мати. Зараз йому вже рік і десять місяців. З самого початку він дуже сумував за мамою та багато плакав, наразі це трапляється дедалі рідше. Пацієнтів лікарні до хлопчика не пускають, аби він не підхопив застуду», - розповіла жінка, знайома з історією Сергійка.

Зі слів медперсоналу, відділення ніколи не відмовляється від допомоги. Всім, хто має бажання підтримати хлопчика, достатньо привезти одяг, іграшки та інші необхідні для дитини речі.

Крім того, лікарі звертаються до небайдужих людей з проханням відвідувати Сергія, адже він часто змушений залишатися на самоті.

Чому на покинуту дитину за весь цей час не звернули увагу соціальні служби міста, на разі не відомо.

Раніше повідомлялося, що у лікарні Мечникова розшукували родичів невідомої пацієнтки, яка майже місяць перебувала у відділені нейрохірургії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...