App Store Google Play

Суд у справі "інструктора", який вистрілив в криворізького журналіста, перенесли на 2018 рік

22.12.2017 10:20
Суд у справі "інструктора", який вистрілив в криворізького журналіста, перенесли на 2018 рік

У Кривому Розі триває розгляд справи оператора В'ячеслава Волка, якого було важко поранено під час навчань резервістів. Судове засідання перенесли через відсутність обвинуваченого, в якого піднялася температура. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт 0564.

21 грудня, в Саксаганському районному суді повинні були допитати журналістів, які були присутні біля Саксаганського райвиконкому шостого липня, коли під час постановочних кадрів був поранений оператор В'ячеслав Волк.

На судове засідання з'явилися всі запрошені свідки-журналісти, але їх показання так і не були заслухані.

Олександр Умрихін, адвокат підозрюваного Ігоря Петренко, заявив, що засідання не може відбутися через хворобу його підзахисного. Умрихін стверджує, що його підзахисний хворий - в нього температура. Наразі працює лікарь, який надає йому медичну допомогу і зможе надати довідку.

Прокурор Олексій Пустоваров попросив адвоката надати на наступне засідання довідку від лікаря про те, що обвинувачений дійсно хворів і справді не міг бути присутнім на суді.

Суддя Саксаганського районного суду Світлана Хоминич в зв'язку з відсутністю обвинуваченого перенесла судове засідання на 09:50 дев'ятого січня 2018 року.

Зазначимо, що зараз В'ячеслав знаходиться на лікуванні у Львові. Також він вже може самостійно говорити і дихати. Крім цього поранений криворізький оператор вже проходить реабілітацію у спортзалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....