App Store Google Play

Суд у справі "інструктора", який вистрілив в криворізького журналіста, перенесли на 2018 рік

22.12.2017 10:20
Суд у справі "інструктора", який вистрілив в криворізького журналіста, перенесли на 2018 рік

У Кривому Розі триває розгляд справи оператора В'ячеслава Волка, якого було важко поранено під час навчань резервістів. Судове засідання перенесли через відсутність обвинуваченого, в якого піднялася температура. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт 0564.

21 грудня, в Саксаганському районному суді повинні були допитати журналістів, які були присутні біля Саксаганського райвиконкому шостого липня, коли під час постановочних кадрів був поранений оператор В'ячеслав Волк.

На судове засідання з'явилися всі запрошені свідки-журналісти, але їх показання так і не були заслухані.

Олександр Умрихін, адвокат підозрюваного Ігоря Петренко, заявив, що засідання не може відбутися через хворобу його підзахисного. Умрихін стверджує, що його підзахисний хворий - в нього температура. Наразі працює лікарь, який надає йому медичну допомогу і зможе надати довідку.

Прокурор Олексій Пустоваров попросив адвоката надати на наступне засідання довідку від лікаря про те, що обвинувачений дійсно хворів і справді не міг бути присутнім на суді.

Суддя Саксаганського районного суду Світлана Хоминич в зв'язку з відсутністю обвинуваченого перенесла судове засідання на 09:50 дев'ятого січня 2018 року.

Зазначимо, що зараз В'ячеслав знаходиться на лікуванні у Львові. Також він вже може самостійно говорити і дихати. Крім цього поранений криворізький оператор вже проходить реабілітацію у спортзалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...