App Store Google Play

Споживачі Дніпропетровськгаззбуту скаржаться на погану якість газу

22.12.2017 11:40
Споживачі Дніпропетровськгаззбуту скаржаться на погану якість газу

Мешканці Дніпропетровської області поділилися у мережі Facebook своїми спостереженнями, про зміну кольору газу в конфорках плит. За їх словами колір полум'я знову став помаранчевим, що свідчить про неповне згоряння блакитного палива з виділенням великої кількості чадного газу, що в свою чергу є небезпечним для споживачів. 

Також абоненти обласного газового монополіста зазначають, що значно збільшилися витрати на газ. При цьому вогонь потріскує і коптить, а часу на приготування їжі йде більше. 

"Замість газу з конфорках йде зараз разбодяжена мушмула, горить жовтим і потріскує, - зазначив громадський активіст і еколог В'ячеслав Горобець, - В мене не газове опалення, і я споживаю всього нічого. Але ті, хто газом топлять - не зігріються цією сумішшю...".

Споживачі висловили думку, що газівники роблять неякісну поставку, низькокалорійного палива, але при цьому тарифи залишаються такими ж самими.

В свою чергу газівники радять ретельно мити газову плиту для достатнього надходження кисню до форсунки і забезпечити нормальну вентиляцію кухні.

Нагадаємо, 21 грудня Верховна Рада заборонила встановлення загальнобудинкових газових лічильників без згоди співвласників багатоквартирного будинку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...