App Store Google Play

Школярі Дніпропетровщини востаннє в цьому році пройшли шляхами героїв

22.12.2017 15:00
Школярі Дніпропетровщини востаннє в цьому році пройшли шляхами героїв

Сьогодні, 22 грудня, останній раз у 2017 році гіди з Дніпра ідуть до школярів області, аби розповісти, якими шляхами крокували герої України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на сторінку екскурсовода та співініціатора створення Музею АТО Юрія Фанигіна у Facebook.

З 18 вересня по 31 жовтня близько трьох тисяч підлітків з 127 шкіл пройшли шляхами героїв. Вони відправилися на екскурсію в 25 окрему повітрянодесантну бригаду, побували у першому Музеї АТО у Дніпрі та вшанували пам'ять загиблих воїнів на меморіалі світлої пам’яті героїв зі Сходу України.

«Ми не ганялися за цифрами але пройдений шлях вражає. Взявши коротку перерву ми переформатувалися і попрямували зворотнім шляхом - саме до районів, ОТГ, міст, смт, самих шкіл. Наші гіди спробували бути більше прискіпливими та приділити увагу кожній школі», - пояснив Юрій Фанигін.

Як зазначається, з 27 листопада по 22 грудня було проведено по два відкритих уроків у 20 школах з 18 територій. Гіди надали не лише хронологію подій, але й ідейне розуміння боротьби України проти російської агресії.

«Нам вдалося не тільки доторкнутись до дитячих сердець, але і створити унікальну команду патріотів – екскурсоводів з бійців на передовій та волонтерів. 2017 році був 100% вдалим досвідом. І маю надію, що у 2018 році ми зробимо ще більше, бо вже десятки шкіл і сотні школярів чекають на нас», - йдеться у дописі.

Раніше повідомлялося, що дітям набагато цікавіше сприймати інформацію в такому форматі, аніж нудитися на лінійках. Вони з захопленням одягали на себе окуляри, шоломи, мацали бандажі та змагалися на швидкість.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...