App Store Google Play

Ф але не Фігаро: міський голова Дніпра відкрив три святкові ялинки за день

22.12.2017 21:00
Ф але не Фігаро: міський голова Дніпра відкрив три святкові ялинки за день

Сьогодні, 22 грудня, у Дніпрі відкрилися одразу три новорічні святкування у різних районах міста, на які завітав міський голова Борис Філатов. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради.

У Таромському малечі з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО та діточок із малозабезпечених і багатодітних сімей влаштували перегляд музичної казки про святого Миколая. Прийдешні свята тут зустрічають зі співом і танцями. Мешканцям Таромського Борис Філатов побажав процвітання.

«Мені не соромно стояти перед вами. Звісно, хотілося б більше. Однак так, як за останні два роки, не робилося за весь час існування Таромського. У нас є чималі плани на наступні роки. До кінця моєї каденції наведемо у вас лад», – зазначив Борис Філатов.

Після Таромського очільник Дніпра запалив вогні новорічної ялинки на житломасиві Покровський. Тут також влаштували костюмоване дійство, що зібрало кілька сотень гостей.

В свою чергу, у міському молодіжному парку відпочинку та дозвілля «Новокадацький» із подарунками та сюрпризами маленьких дніпрян і їхніх батьків розважали казкові персонажі. Юні глядачі також побачили виставу «Новорічні пригоди Мадагаскар».

«Батькам у новому році бажаю, щоб усе збувалося, а діти щоб їх радували. Діткам бажаю веселих новорічних канікул і хороших оцінок у школі», – сказав Борис Філатов.

Нагадаємо, що вчора спеціально до зимових святу у Дніпровському  парку Глоби завершили монтаж новорічної ялинки, яка обертається.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...