App Store Google Play

До Дніпра завітала делегація із Марокко аби налагодити співпрацю між регіонами країн

22.12.2017 13:40
До Дніпра завітала делегація із Марокко аби налагодити співпрацю між регіонами країн

Сьогодні, 22 грудня, міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся із марокканською делегацією, яка завітала у місто для налагодження зв’язків між Дніпропетровською областю та регіону Уджда-Ангад, який також називають воротами Африки з Європи, повідомляє Дніпроград.

Представники Королівства Марокко приїхали у Дніпро після відвідин Запоріжжя, де налагоджували зв’язки для обміну студентів між двома країнами. У нашому місті марокканці також відвідали Медичну академію, в якій поспілкувалися із керівництвом і впевнилися у високій якості знань, які надають студентам у цьому ВНЗ. Проте, як зазначили представники іноземної делегації, Марокко зацікавлене у співпраці із Дніпропетровщиною та Запоріжжям у різноманітних сферах економіки, зокрема сільськогосподарській та промисловій.

“Дякуємо українській делегації, яка завітала до нас декілька місяців тому і відкрила нам світле обличчя України. Раніше ми мало знали про вашу державу, але тепер, після знайомства із містами та вашою культурою, ми впевнені, що у нас є великі можливості для співпраці”, - зазначив Таїб Месхабі, заступник голови ради регіону Уджда-Ангад.

У свою чергу, міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив, що місто є багатонаціональним і багатоконфесійним, тож завжди відкрито до співпраці з потенційними інвесторами та партнерами. Також мер і позитивно оцінив запрошення представників Марокко відвідати їхню країну.

“Я радий вітати вас у нашому місті. По-перше, я бажаю, щоб ваша країна й надалі залишалася оплотом стабільності у Африці та була тим мостом, завдяки якому пов’язується Європа та Африка. Ми відкриті до співпраці з вами і звичайно долучимося до робочої групи із представників українських областей та делегації з Марокко”, - повідомив Борис Філатов.

Таким чином, у найближчий час представники Дніпровської міської ради приєднаються до робочої групи, яка розробить дорожню карту для подальшої співпраці.

Окрім цього, представники марокканської делегації зазначили, що це лише перший візит до Дніпра і він носить підготовчий характер перед тим, як в Україну завітає масштабна делегація на чолі із високими посадовцями Марокко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...