App Store Google Play

Безкоштовне навчання у виші: школярів Дніпропетровщини запрошують до Нацгвардії

22.12.2017 14:40
Безкоштовне навчання у виші: школярів Дніпропетровщини запрошують до Нацгвардії

Дніпрянам розповіли, як долучитись за контрактом до лав Нацгвардії України та куди вступати школярам області, аби потрапити на військову службу. Про це сьогодні, 22 грудня, кореспонденту Дніпрограда розповів начальник центрального відділення комплектування Нацгвардії Віталій Проказа.

Школярам-випускникам Дніпропетровщини, які мріють потрапити на службу до Нацгвардії достатньо вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ. Навчання для студентів безкоштовне, адже спеціальність відповідає держзамовленню.

«Національна гвардія України постійно розширюється та реформується. Крім того, з кожним роком конкурсна основа збільшується. Наразі національний університет в Харкові готує різнопрофільних командирів та інших військовослужбовців», - зазначив Віталій Проказа.

Особливість навчання в тому, що існує можливість отримати подвійну освіту. Таким чином, окрім військової спеціальності, можна паралельно стати філологом, автомобілістом, менеджером або психологом.

«Мінімальна заробітна платня після завершення навчання для солдатів становить 7 тисяч гривень. Також є можливість її подальшого зростання. Крім того, випускники в порядку черги можуть отримати квартиру», - додав начальник центрального відділення комплектування Нацгвардії.

Також потрапити за контрактом до лав Нацгвардії України можна за бажанням. Для цього потрібно в першу чергу, бути високо мотивованим. Запрошуються чоловіки та жінки від 18 до 40 років з вищою, середньою та неповною середньою освітою. Окрім іншого, кандидати мають бути фізично розвинутим.

Для отримання детальної інформації можна звернутися до військової частини 3021 Нацгвардії України за адресою: вулиця Надії Овсієнко, будинок 43 або в ГУ ДМС у Дніпропетровській області на вулиці Поля, 1.

Раніше повідомлялось, що у серпні 2017 року найбільшу кількість призовників до Національної гвардії України буде відправлено з Дніпропетровської, Харківської та Одеської областей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...