App Store Google Play

Нікопольську школу №14 відремонтували вперше за 70-річну історію

21.12.2017 12:40
Нікопольську школу №14 відремонтували вперше за 70-річну історію

Нікопольську школу №14 капітально відремонтували вперше за 70 років. Нарешті проблеми з освітленням, опаленням, каналізацією та іншими комунікаціями – позаду. А ще – заклад отримав сучасне «вбрання» – утеплену покрівлю та яскравий енергоефективний фасад. Відтепер школярі мають комфортні умови для навчання. Про це повідомив голова ДніпроОДА, передає Дніпроград.

«Виконуємо завдання Президента України Петра Порошенка – створюємо сучасний освітній простір для дітей в населених пунктах області. Стара будівля школи №14 міста Нікополь давно потребувала капремонту – там було холодно, протікав дах, мали місце проблеми з каналізацією та іншими комунікаціями. Тепер у закладі комфортно і затишно», – зазначив Валентин Резніченко.

Нікопольська школа №14 була побудована відразу після війни, 70 років тому, на околиці міста. Заклад невеличкий – налічує трохи більше 300 учнів з 1-го до 9-го класу. Застаріла будівля давно потребувала оновлення. Починаючи з каналізації – й до системи опалення.

«Капітальний ремонт, якого конче потребувала ця школа, був непідйомний для місцевого бюджету. Тому вдячні обласній адміністрації й особисто Валентинові Резніченку за увагу до навчальних та медичних закладів нашого міста», – зазначила заступник міського голови м. Нікополь Ольга Коник.

Нині школа № 14 – із термомодернізованими покрівлею та фасадом. Замінили й 32 старі вікна на металопластикові. Провели нові, утеплені труби від котельні до навчального корпусу. Замінили й систему опалення. Тепер у школі набагато тепліше.

«Тепер школа має гарний вигляд, а головне – дітям нарешті тепло, вони сидять у класах в тоненьких кофточках», – розповіла мати учня Юлія Воробйова.

Багато років поспіль школа мала серйозні проблеми з каналізацією та витяжкою. Тому обласним коштом осучаснили всі комунікації, відремонтували туалети. А ще – провели енергозберігаюче освітлення. Зробили й підсвітку над дошками.

«У мене проблеми із зором, але з новим освітленням я стала краще все бачити. Тепер набагато комфортніше читати і писати», – поділилася учениця 8 класу Анастасія Ігнатенко.

Зробили також ремонт спортзалу – там проходять й шкільні вечори та свята, бо актової зали в закладі немає.

«Цей рік став для нас справді чарівним – на нас звернули увагу, і до свого 70-річчя школа отримала такий чудовий подарунок, – сказала директор навчального закладу Олена Фоміна. – Завдяки підтримці губернатора у нас нині тепло і затишно, а фасад – найкращий серед усіх шкіл міста». 

Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом осучаснили понад 20 шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...