App Store Google Play

Нардепи стали на захист українців у боротьбі з облгазами

21.12.2017 15:00
Нардепи стали на захист українців у боротьбі з облгазами

Верховна Рада заборонила встановлення загальнобудинкових газових лічильників без згоди співвласників багатоквартирного будинку.

Ця законодавча ініціатива була підтримана рядом депутатів від Дніпропетровщини, зокрема, Андрієм Денисенком. За законопроект №5722 за основу і в цілому проголосували 325 депутатів при мінімально необхідних 226.

Тепер газові монополісти не зможуть відключити газопостачання тисячам громадян, які не бажають встановлення загальнобудинкових лічильників. Згідно правок, які були внесені під стенограму, жителі квартир і окремих будинків, які використовують газ тільки для приготування їжі, повинні обладнати своє житло лічильниками до 1 січня 2021 року.

Варто зауважити, що лічильники не можуть встановлюватися за рахунок коштів місцевих бюджетів. Також документ передбачає компенсації споживачам за встановлення індивідуальних лічильників за власний кошт з боку постачальників палива.

У Дніпрі, як і у багатьох містах країни, склалась напружена ситуація із встановленням лічильників газу побутовим споживачам, оскільки в законі «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» не визначено, які саме лічильники газу мають бути встановлені – індивідуальні чи загальнобудинкові.

Найбльше від свавілля монополіста потерпали ОСББ – війна за право містян мати індивідуальні прилади облік тривала в судах. І об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, і міська влада Дніпра звернулись до народного депутата Андрія Денисенка, аби той допоміг розібратися у конфліктній ситуації. Прийняттю закону передувала низка звернень народного депутата до АМКУ та прокуратури. Зрештою, гостре питання було вирішене голосуванням у Верховній Раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...