App Store Google Play

Нардепи стали на захист українців у боротьбі з облгазами

21.12.2017 15:00
Нардепи стали на захист українців у боротьбі з облгазами

Верховна Рада заборонила встановлення загальнобудинкових газових лічильників без згоди співвласників багатоквартирного будинку.

Ця законодавча ініціатива була підтримана рядом депутатів від Дніпропетровщини, зокрема, Андрієм Денисенком. За законопроект №5722 за основу і в цілому проголосували 325 депутатів при мінімально необхідних 226.

Тепер газові монополісти не зможуть відключити газопостачання тисячам громадян, які не бажають встановлення загальнобудинкових лічильників. Згідно правок, які були внесені під стенограму, жителі квартир і окремих будинків, які використовують газ тільки для приготування їжі, повинні обладнати своє житло лічильниками до 1 січня 2021 року.

Варто зауважити, що лічильники не можуть встановлюватися за рахунок коштів місцевих бюджетів. Також документ передбачає компенсації споживачам за встановлення індивідуальних лічильників за власний кошт з боку постачальників палива.

У Дніпрі, як і у багатьох містах країни, склалась напружена ситуація із встановленням лічильників газу побутовим споживачам, оскільки в законі «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» не визначено, які саме лічильники газу мають бути встановлені – індивідуальні чи загальнобудинкові.

Найбльше від свавілля монополіста потерпали ОСББ – війна за право містян мати індивідуальні прилади облік тривала в судах. І об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, і міська влада Дніпра звернулись до народного депутата Андрія Денисенка, аби той допоміг розібратися у конфліктній ситуації. Прийняттю закону передувала низка звернень народного депутата до АМКУ та прокуратури. Зрештою, гостре питання було вирішене голосуванням у Верховній Раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...