App Store Google Play

На Дніпропетровщині судитимуть кредитних шахраїв які ошукали 77 осіб

21.12.2017 16:00
На Дніпропетровщині судитимуть кредитних шахраїв які ошукали 77 осіб

На Дніпропетровщині судитимуть п'ятьох членів злочинної організації, які обкрадали людей за допомогою кредитних махінацій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.

Встановлено, що у 2015 році вихідці з Донеччини, зорганізувавшись у стійке ієрархічне злочинне угруповання, структурні частини якого діяли в містах Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Маріуполь та Херсон. Зловмисники, чітко розподіливши ролі та функції, направлені на досягнення злочинних намірів, створили у цих містах «кредитні» агентства.

В офісах цих «установ» так звані «кредитні менеджери» проводили «консультацію» з жертвами злочинів, заманюючи їх вигідними умовами надання позик, обумовленими низькою відсотковою ставкою та мінімальним пакетом документів.

Для штучного створення солідності «компанії» на підставі наданих клієнтом документів імітували перевірку їх кредитної історії неіснуючою службою безпеки, після чого укладали з громадянами договори позики, а у якості обов’язкової умови безпосереднього отримання грошових коштів пропонували укласти договір добровільного страхування, як гарантію повернення позики в разі настання з клієнтом нещасного випадку, а також наперед здійснити оплату за ним у якості страхового внеску в розмірі від 5 до 10% від суми пропонованої позики та в залежності від психологічних якостей особи.

Довірливі громадяни підписували ці договори та заради отримання грошової позики перераховували кошти на вказані їм рахунки підконтрольної організатору страхової компанії.

Після виходу жертви з офісу «кредитні фахівці» передавали інформацію про неї до «бази даних» створеного всередині угруповання колл-центру, оператори якого телефонували клієнту, повідомляючи неправдиві відомості про те, що в електронній системі компанії начебто відбувся збій, і відсутні будь-які дані щодо оплати внеску, вказуючи на необхідність перерахування особою повторної оплати для отримання ним грошей за ранішеу укладенимдоговором позики.

Протягом двох років зловмисники ошукали 77 громадян на загальну суму понад 480 тис грн, шляхом заволодіння грошовими коштами від 2 тис до 30 тис грн з кожної жертви, жодна з яких не отримала пропонованої їм позики.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...