App Store Google Play

У Дніпрі запровадять програму підтримки ідей активних громадян

20.12.2017 17:20
У Дніпрі запровадять програму підтримки ідей активних громадян

20 грудня під час 28-ої чергової сесії міської ради Дніпра депутати ухвалили міську цільову програму з підтримки громадських ініціатив та соціально-культурного розвитку суспільства «Сучасне місто» на 2018 – 2022 роки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Вона допоможе активним дніпрянам втілювати власні ідеї та ініціативи для поліпшення благоустрою міста. Одне з ключових завдань «Сучасного міста» – налагодження комунікації між громадськими організаціями, суспільством і місцевою владою.

Протягом найближчих чотирьох років у рамках програми хочуть ініціювати щорічний конкурс проектів для громадських організацій «Ідея. Проект. Результат».

Разом з тим, у місті планують заснувати форум Social Impact Bond і загальноміську громадську інституцію Ciub-StartUp, що залучатиме інвестиції для впровадження корисних проектів.

Автори міської програми пропонують активізувати напрямок взаємної допомоги дніпрян. Для цього пропонують організувати Центр перерозподілу волонтерської допомоги, де громадські об’єднання зможуть обмінюватися ресурсами з волонтерськими організаціями.

Серед ідей також заснування онлайн-платформи «Центр нового життя речей», що допомагатиме малозабезпеченим верствам населення. Щоб втілювати у життя соціально значущі проекти, у мерії планують співпрацювати з вітчизняними та міжнародними організаціями.

Ініціативній громадськості влаштовуватимуть зустрічі з цікавими особистостями для обміну досвідом – так звані живі бібліотеки, а також відслідковувати гранти від українських і закордонних фондів.

Крім того, проводитимуть громадські обговорення, різноманітні семінари та тренінги, де розповідатимуть про впровадження громадських ініціатив.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...