App Store Google Play

Сашко Лірник: Скажи цариці, щоб мені житньої соломи дала на хату!

20.12.2017 18:00
Сашко Лірник: Скажи цариці, щоб мені житньої соломи дала на хату!

Я зараз вам адну ніпріятную вєшчь скажу. Тіко ви не абіжайтеся.

Змушений дописати передмову-епіграф, бо вже задрали в коментах.

Епіграф:

Я цукерок і шоколаду не їм. Каву не люблю. В неділю працюю над фільмом.
З Бірюковим і Семенченком не знайомий.
Грошей від влади і невлади не отримую.
І нарешті - ТАДАМММ ! Маю свою власну думку.
Уявляєте?! І вона,просто капєц якийсь, може бути не така як у вас!

Кінець епіграфа.

Купував квіти в кіоску. Жіночка, яка торгувала впізнала мене і завела розмову про погане життя, про владу, про все те,що ми собі весь час товчемо. А коли я запитав чи ходила вона на вибори, то вона сказала , що ні і не збирається. Питання для першого класу- якщо ти не обирав і не голосував, то які претензії? Ну я так розумію.

Бабуся на зустрічі з кандидатом в депутати(мною) сказала ,що проголосує за мене, якщо я привезу їй соломи на хату(прямо як в кіно "Пропала грамота"!- "Скажи цариці щоб мені житньої соломи дала на хату!")))).

А,коли я сказав,що не привезу, бо не є мільйонером, і взагалі це - підкуп виборців, то повідомила, що буде голосувати за іншого кандидата, який обіцяв солому привезти. І, хоч не привіз, зате пообіцяв впевнено і красиво.

Виборці в моєму рідному місті проголосували проти провладного кандидата, зате район дав йому необхідну кількість голосів. Тариф по селах був 270 гривень за голос.

Відома співачка, "честь і совість" української культури давала концерти по селам, агітуючи за кандидата від януковича. Грошики не пахнуть...

І зараз, дивлячись на спроби "розхитати" Київ, втягнути в бійки і протистояння, спроби захоплення Жовтневого палацу, думаю собі таке: "А ви впевнені, що народ цього хоче?" Мені видається,що основна маса хоче солому на хату, 270 гривень, безкоштовний концерт "зірки" і забити болт на голосування. Тому і приходять до влади чергові гамнюки, яких ви хочете спихнути і посадити нових таких же гамнюків. Бо інших ця маса, за 270 гривень за голос, не обере ніколи, якщо її не підштовхнути і не направити. А направити скандалами в Києві і картинками бійок в телевізорі, не получиться аж ніяк..

Якщо не подобається влада, парламент, і т.д., то, бл**а, ідіть на вибори і обирайте достойних, а не продавайтеся за гречку, 270 гривень, чи просто за 3.14здьож! Для того, бл**а, вибори і існують.

Я не хочу щоб невідомий натовп заносив на трон чергового кумира, якого наступний натовп так же буде скидати через місяць. Я не хочу цього. Тим більше в час війни. Всі ці "запальні протестанти" здуваються на першому ж питання, яке звучить так: "А далі що?" Мислення категорії одного-двох днів. Подумати на місяць наперед навіть не пробують.

Ми вже мали досвід "Майданної сцени", коли янукович здриснув, а влада опинилася у вакуумі, бо всі "вожді" тупо не знали що з цим всім робити. Чим і скористалася північна московська підлота.

Керувати державою успішно може виключно добре організована політична партія. Політична партія, а не бізнес-проект імені чергового глитая-багатія, який може дозволити собі фінансувати тітушок, ботів і платити 270 гривень на рило.

Замість у Жовтневому палаці шибки бити, створіть свою партію українських демократичних націоналістів-АТОвців , і я за вас проголосую аж бігом!

Але це не просто. Це не просто красиво киздіти на трибунах і кидати запальні лозунги в маси :"Впірьод, чмо японське!", а щоденно працювати. Як хреста нести на собі.

А зараз я не знаю хто ви і кіко вас, і кого ви представлєте і шо ви хочете і шо ви пропонуєте. До виборів є час - готуйтеся і перемагайте. Бог вам в поміч!

site.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...