App Store Google Play

Резиденція Діда Мороза та світлова алея знаків зодіака: дніпрян запрошують до парку Дубініна та Писаржевського

20.12.2017 13:20
Резиденція Діда Мороза та світлова алея знаків зодіака: дніпрян запрошують до парку Дубініна та Писаржевського

Резиденція Діда Мороза, світлова алея знаків зодіака та атракціони: у Дніпрі запрошують на новорічні дива до парків Дубініна та Писаржевського. Про це сьогодні, 20 грудня, кореспонденту Дніпрограда розповіла директор КП «Міська інфраструктура» ДМР Наталія Басова.

Новорічні свята наближаються, тому кожен парк Дніпра готує програму активних зимових розваг. Найближчим часом святкові Різдвяні та Новорічні заходи стартують в парках імені Дубініна та Писаржевського.

«У парку Писаржевського вчора, у День святого Миколая, відкрили резиденцію Діда Мороза, який спілкується з дітьми та приймає листи. Також 24 грудня відбудеться відкриття новорічної ялинки та світлової алеї «Знаки зодіака», - зазначила Наталія Басова.

Також 24 грудня в парку Дубініна відбудеться свято «Новорічні пригоди у Мадагаскарі». Під час заходу відбудеться відкриття новорічної ялинки та світлової музичної алеї.

Крім того, на гостей чекає театралізована музична вистава «Новорічні пригоди у Мадагаскарі», початок якої о 16:00.

Музичні ігри з дітьми, сюрпризи та зимові атракціони відбуватимуться у парках щоденно до 30 грудня. Всіх дніпрян запрошують долучитися до зимових розваг.

Організатори планують продовжувати проводити масові та цікаві заходи в наступному році. Наприклад, влітку будуть готуватися дитячі вистави, мистецькі виставки та тематичні вечори.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі завершується перший етап капітальної реконструкції парку Дубініна. Також проведуть відновлювані роботи в найбільш занедбаних частинах парку Писаржевського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...