App Store Google Play

Голова Дніпропетровської облради привітав єврейську громаду з Ханукою

20.12.2017 10:40
Голова Дніпропетровської облради привітав єврейську громаду з Ханукою

Вчора, 19 грудня, єврейська громада Дніпра  святкувала іудейське свято Хануку. Привітав представників громади голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Хаг Ханука самеах – саме так вітають один одного іудеї, прославляючи світло кожної з восьми ханукальних свічок. З приводу свята у Дніпровському центрі Менора зібралась представники єврейської громади.

Як зазначається, серед присутніх відзначилися: голова правління організації «Джойнт» Йоні Лейфер та директор благодійного фонду «Хесед Менахем» Анатолій Плескачевський.

За повідомленням, рабин Шмуель Каменецький урочисто підпалив останню, восьму, свічку.

Гліб Пригунов підкреслив, що єврейська община є однією з найактивніших в області, та нагородив її видатних членів спеціальними відзнаками.

«Я гордий привітати єврейську громаду зі святом Хануки, адже всі ми – українці. Ми живемо разом,  в одній державі, в одному місті. Незалежно від віросповідання, ми підтримуємо один одного. У цьому році до Центру Менора за запрошенням рабина приїжджав наш православний Патріарх Філарет. Це, мабуть, унікальний випадок, який доводить високу ступінь толерантності між різними культурами. Бажаю усім нам миру, якого сьогодні так не вистачає, добробуту та здоров’я рідним!» - додав голова облради.

Раніше повідомлялося, що організація «РУХ Громадська Варта» ініціювала допомогу єврейській громаді у проведенні святкування Хануки у Кам'янському. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...