App Store Google Play

Голова Дніпропетровської облради привітав єврейську громаду з Ханукою

20.12.2017 10:40
Голова Дніпропетровської облради привітав єврейську громаду з Ханукою

Вчора, 19 грудня, єврейська громада Дніпра  святкувала іудейське свято Хануку. Привітав представників громади голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Хаг Ханука самеах – саме так вітають один одного іудеї, прославляючи світло кожної з восьми ханукальних свічок. З приводу свята у Дніпровському центрі Менора зібралась представники єврейської громади.

Як зазначається, серед присутніх відзначилися: голова правління організації «Джойнт» Йоні Лейфер та директор благодійного фонду «Хесед Менахем» Анатолій Плескачевський.

За повідомленням, рабин Шмуель Каменецький урочисто підпалив останню, восьму, свічку.

Гліб Пригунов підкреслив, що єврейська община є однією з найактивніших в області, та нагородив її видатних членів спеціальними відзнаками.

«Я гордий привітати єврейську громаду зі святом Хануки, адже всі ми – українці. Ми живемо разом,  в одній державі, в одному місті. Незалежно від віросповідання, ми підтримуємо один одного. У цьому році до Центру Менора за запрошенням рабина приїжджав наш православний Патріарх Філарет. Це, мабуть, унікальний випадок, який доводить високу ступінь толерантності між різними культурами. Бажаю усім нам миру, якого сьогодні так не вистачає, добробуту та здоров’я рідним!» - додав голова облради.

Раніше повідомлялося, що організація «РУХ Громадська Варта» ініціювала допомогу єврейській громаді у проведенні святкування Хануки у Кам'янському. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...