App Store Google Play

Дніпряни зможуть отримати повторну довідку про склад сім’ї через Інтернет та Укрпошту

20.12.2017 19:30
Дніпряни зможуть отримати повторну довідку про склад сім’ї через Інтернет та Укрпошту

Відтепер мешканці Дніпра, які внесені до реєстру жителів, можуть отримати повторну довідку про склад сім’ї, замовивши її через Інтернет та Укрпошту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувачки обов’язки заступника міського голови Яніки Мерило у Facebook.

Вже 200 тисяч дніпрян мають змогу отримати повторну довідку про склад сім’ї за допомогою Інтернету.

Відповідно до алгоритму, заявник подає заявку через Інтернет на сайті ЦНАПа, авторизація відбувається через банк ID або електронно-цифровий підпис.

Потім необхідно заповнити коротку форму, в якій вказати інформацію, що дозволить отримати довідку та прикріпити до заявки скан-копію квитанції про оплату послуги Укрпошти. У такий спосіб заявник отримує довідку.

«Продовжуємо спрощувати механізм отримання довідок, які в майбутньому стануть непотрібними. Дана послуга працює лише для жителів, які наразі внесені до реєстру. Але ми намагаємося поступово відійти від обов’язкової вимоги мати зазначену довідку», - зазначила Яніка Мерило.

Раніше повідомлялося, що міська влада намагається підвищити якість надання довідок про склад сім'ї та забезпечити кращі стандарти в обслуговуванні мешканців міста.

Нагадаємо, що єдиний електронний реєстр мешканців міста дасть змогу дніпрянам оформлювати деякі документи не виходячи з дому, а також розвантажить адміністративні органи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...