App Store Google Play

Дніпряни зможуть отримати повторну довідку про склад сім’ї через Інтернет та Укрпошту

20.12.2017 19:30
Дніпряни зможуть отримати повторну довідку про склад сім’ї через Інтернет та Укрпошту

Відтепер мешканці Дніпра, які внесені до реєстру жителів, можуть отримати повторну довідку про склад сім’ї, замовивши її через Інтернет та Укрпошту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувачки обов’язки заступника міського голови Яніки Мерило у Facebook.

Вже 200 тисяч дніпрян мають змогу отримати повторну довідку про склад сім’ї за допомогою Інтернету.

Відповідно до алгоритму, заявник подає заявку через Інтернет на сайті ЦНАПа, авторизація відбувається через банк ID або електронно-цифровий підпис.

Потім необхідно заповнити коротку форму, в якій вказати інформацію, що дозволить отримати довідку та прикріпити до заявки скан-копію квитанції про оплату послуги Укрпошти. У такий спосіб заявник отримує довідку.

«Продовжуємо спрощувати механізм отримання довідок, які в майбутньому стануть непотрібними. Дана послуга працює лише для жителів, які наразі внесені до реєстру. Але ми намагаємося поступово відійти від обов’язкової вимоги мати зазначену довідку», - зазначила Яніка Мерило.

Раніше повідомлялося, що міська влада намагається підвищити якість надання довідок про склад сім'ї та забезпечити кращі стандарти в обслуговуванні мешканців міста.

Нагадаємо, що єдиний електронний реєстр мешканців міста дасть змогу дніпрянам оформлювати деякі документи не виходячи з дому, а також розвантажить адміністративні органи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...