App Store Google Play

В МЕТРО пообіцяли покарати винних за появу в торговельній залі зошиту з символами окупанта

19.12.2017 11:00
В МЕТРО пообіцяли покарати винних за появу в торговельній залі зошиту з символами окупанта

Компанія "МЕТРО" проводить внутрішнє розслідування щодо ситуації з наявністю в торговельній залі зошитів з символами держави-агресора. Про це повідомила офіційний представник прес-служби компанії Тетяна Філоненко. 

Нагадаємо, кілька днів тому фото зошиту, на якому надруковано російські рублі, герб, прапор російської федерації, а також відомі архітертурні родзинки її столиці, помітив у продажу в торговельному центрі на Запорізькому шосе дніпрянин Ігор Сиренков.

Коментуючи даний факт, представник прес-служби компанії "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" повідомила, що в результаті перевірки ситуації було встановлено, що даний артикул перебував у асортименті ТЦ METRO до 2013 року. Виготовлено зошит, як видно з наданого пильним дніпрянином фото, у 2011 році.

За даними прес-служби, залишки цього товару в кількості 1 шт. знаходилися на складі дніпровського ТЦ і помилково потрапили до торговельної зали.

"Наразі у всіх інших торговельних центрах мережі METRO в Україні здійснюються перевірки асортименту та залишків товарів на складах, з метою виявлення та утилізації подібних товарів", - підкреслили у прес-службі.

Компанія вже проводить внутрішнє розслідування щодо деталей даної ситуації, за результатами якого особи, що причетні до цього випадку, понесуть дисциплінарну відповідальність.

"Від імені компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» приносимо офіційні вибачення за моральну шкоду, завдану внаслідок цього інциденту", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...