App Store Google Play

В МЕТРО пообіцяли покарати винних за появу в торговельній залі зошиту з символами окупанта

19.12.2017 11:00
В МЕТРО пообіцяли покарати винних за появу в торговельній залі зошиту з символами окупанта

Компанія "МЕТРО" проводить внутрішнє розслідування щодо ситуації з наявністю в торговельній залі зошитів з символами держави-агресора. Про це повідомила офіційний представник прес-служби компанії Тетяна Філоненко. 

Нагадаємо, кілька днів тому фото зошиту, на якому надруковано російські рублі, герб, прапор російської федерації, а також відомі архітертурні родзинки її столиці, помітив у продажу в торговельному центрі на Запорізькому шосе дніпрянин Ігор Сиренков.

Коментуючи даний факт, представник прес-служби компанії "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" повідомила, що в результаті перевірки ситуації було встановлено, що даний артикул перебував у асортименті ТЦ METRO до 2013 року. Виготовлено зошит, як видно з наданого пильним дніпрянином фото, у 2011 році.

За даними прес-служби, залишки цього товару в кількості 1 шт. знаходилися на складі дніпровського ТЦ і помилково потрапили до торговельної зали.

"Наразі у всіх інших торговельних центрах мережі METRO в Україні здійснюються перевірки асортименту та залишків товарів на складах, з метою виявлення та утилізації подібних товарів", - підкреслили у прес-службі.

Компанія вже проводить внутрішнє розслідування щодо деталей даної ситуації, за результатами якого особи, що причетні до цього випадку, понесуть дисциплінарну відповідальність.

"Від імені компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» приносимо офіційні вибачення за моральну шкоду, завдану внаслідок цього інциденту", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...