App Store Google Play

Учасники дніпровської команди з волейболу сидячи стали віце-чемпіонами турніру в Німеччині

19.12.2017 12:20
Учасники дніпровської команди з волейболу сидячи стали віце-чемпіонами турніру в Німеччині

Нещодавно дніпровська команда «Рівні можливості» взяла участь у міжнародному турнірі «11. LE-Cup», що проходив у Німеччині. Подробиці заходу розповіли підтримка команди, тренер та один із учасників турніру, повідомляє Дніпроград.

Команді всього рік, і це перша медаль на їх рахунку. Учасники команди – люди з інвалідністю та травмами і воїни АТО. Під час підготовки до турніру учасники працювали серйозно та завзято і були націлені на високий результат.

Турнір тривав у місті Лейпциг, що у Німеччині. Це щорічний міжнародний турнір з волейболу сидячи, по рейтингу значиться як відкритий кубок Німеччини. Цього року брали участь 12 команд з чотирьох країн Європи: Німеччина (яких було більшість серед учасників), Фінляндія, Чехія та Україна, яку представляли дві команди.

«Усім учасникам бойових дій, які отримали травми, поранення порадити не замикатись у собі, а йти вперед. Щоб вони розуміли, що існують способи реабілітації, які дійсно допомагають. Одним із них є участь у спортивних командних змаганнях, таких як волейбол сидячи. Це чудовий та корисний досвід, нові знайомства, захоплюючі поїздки та цікаві люди навколо», - мотивує учасник бойових дій та спортсмен команди з волейболу сидячи «Рівні можливості» Віталій Пепко.

Як зазначає спортсмен, про команду, яка допомагає у реабілітації учасників подій на Сході, він дізнався від свого товариша по службі. Спочатку Віталій Пепко вважав ідею дивною та незрозумілою. Досвід з гри волейболу почався саме у цій команді, до цього спортсмен займався футболом і єдиноборствами. Віталій Пепко через інтерес вирішив спробувати себе у волейболі сидячи та затримався надовго, оскільки ця діяльність йому припала до душі.

«Усі ми бачимо як ставляться до людей з обмеженими можливостями у Європі. Ми також обрали для себе цей вектор благодійності, допомагати тим, хто дійсно потребує цього. Ми допомагаємо у змаганнях, працевлаштуванні. Ми прагнемо до європейського рівня», - розповів генеральний директор компанії «Нефтек», яка підтримує команду, Антон Гроздицький.

Нагадаємо, що у Дніпрі людям з інвалідністю виплатять фінансову допомогу на загальну суму майже 1,2 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...