App Store Google Play

Індуси й далі розвиватимуть ГМК Кривого Рогу, інвестуючи по 250 мільйонів доларів на рік

19.12.2017 18:30
Індуси й далі розвиватимуть ГМК Кривого Рогу, інвестуючи по 250 мільйонів доларів на рік

Найбільший в Україні металургійний комбінат «АрселорМиттал Кривой Рог», що входить в транснаціональну групу ArcelorMittal, планує щорічно інвестувати в модернізацію виробництва $ 250 млн. до 2025 року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Uaprom.info.

«В Україні ми щорічно інвестували $250 млн. на рік у виробництво і маємо намір продовжувати це робити до 2025 року. У Казахстані інвестиції плануються ще більше, направимо $350 млн. в шахти та інші проекти», - зазначив генеральний директор ArcelorMittal CIS Парамжіт Калон.

За його словами, головне завдання ArcelorMittal: модернізувати в Україні усе переділи - від видобутку до прокатних станів. Також П. Калон повідомив про намір модернізувати копальні з відкритим способом видобутку. Так, для цих цілей вже було придбано 22 нових «БілАЗа», оновлюється парк екскаваторів, фронтальних навантажувачів та іншого гірського устаткування, в тому числі дробарок. Це дозволяє збільшити потужності рудозбагачувальних фабрик, млинів і нарощувати випуск залізорудного концентрату. АМКР зараз вивчає варіанти будівництва окремої лінії, яка дозволить збільшити випуск концентрату з поточних 10 млн. т до 15-17 млн. т. Крім того, розробляються плани з модернізації шахт, де видобувається 1,5 млн. т підземним способом.

Що стосується доменного виробництва, то, до 2019 року буде підготовлено ТЕО модернізації ДП №9, завершиться поставка всіх необхідних блоків для її реконструкції, після чого домна буде зупинена на ремонт, який планується здійснити до 2020 року. Далі, в 2020-2021 рр., буде проводитися підготовка і ремонт ДП №8. Комбінат також планує збільшувати кількість установок ПВП.

«Не дивлячись на значні роботи по модернізації, АМКР повинен щорічно виробляти не менше 6,5 млн. т сталі, що дозволить фінансувати інвестпроекти», - підкреслив гендиректор.

Говорячи про ділянку збору і підготовки металобрухту, Парамжіт Калон зазначив, що підприємство планує модернізувати копровий цех, але при цьому створити систему, коли брухт купується в Україні і пакується в короби належним чином для потреб конвертерного цеху.

«Можливо, якась компанія готова займатися підготовкою брухту і поставляти його на наш скрапярд», - констатував він.

Нагадаймо, що керівник "Дніпрових порогів" розповів про вплив промислових гігантів на ландшафти області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...