App Store Google Play

Відтепер у Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги №4 діє електронна черга

18.12.2017 14:40
Відтепер у Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги №4 діє електронна черга

Відсьогодні, 18 грудня, пацієнти Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №4 можуть записатися до електронної черги. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда, який став свідком запуску системи.

Відтепер у другому та четвертому центрі первинної медико-санітарної допомоги функціонує електронна черга. Це вже 9 з 12 центрів Дніпра, в якому пацієнти можуть записатися на прийом до лікаря, не виходячи з дому.

«Кожні три тижні запускаємо нову чергу в черговому медичному центрі. Ми боялися, що новації не будуть популярними, але наразі 30 відсотків пацієнтів записуються за допомогою Інтернету. Сподіваюсь, що в наступному році відсоток збільшуватиметься», - розповіла виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило.

В обох закладах - другому та четвертому - використовують систему Helsi, яка допомагає записатися до лікаря через Інтернет. Тепер у Дніпрі ця система обслуговує 5 центри.

«Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 обслуговує Соборний район Дніпра, потенційними пацієнтами якого є 125 тисяч мешканців міста. Е-черга дозволяє витрачати менше часу як лікарям, так і пацієнтам», - зазначила головний лікар КЗ «ДЦПМСД №4» Антоніна Думенко.

Загалом близько 700 тисяч мешканців Дніпра можуть скористатися онлайн-послугою. Для цього в центри первинної медико-санітарної допомоги закупили 500 комп'ютерів. Наразі залишилося запустити електронні черги в центрах № 7, 8, 10.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі продовжується реалізація електронних проектів, зокрема, в галузі медицини. Протягом року сервіс хочуть поширити і на решту поліклінік. У планах також – почати запровадження електронних медкартки та аптечного рецепта для пацієнтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...