App Store Google Play

У Дніпрі нагородили переможців фестивалю моно- та камерних вистав «Віват, актор!»

18.12.2017 17:20
У Дніпрі нагородили переможців фестивалю моно- та камерних вистав «Віват, актор!»

З 11 по 14 грудня у Дніпрі в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця» відбувся фестиваль моно- та камерних вистав «Віват, актор!». У ньому взяли участь 9 театрів з Дніпра, Запоріжжя та Павлограда. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Протягом заходу актори показали 15 вистав на малій та великій сценах театру ім. Т. Шевченка, молодіжного театру «Віримо!», обласного академічного молодіжного театру та коледжу культури та мистецтв, а також у приміщенні Будинку мистецтв.

На конкурс представили три моновистави, п’ять камерних вистав, дві читацькі програми та п’ять студентських робіт. 

18 грудня у приміщенні Дніпровської міської ради заступник міського голови Олександр Шикуленко нагородив переможців фестивалю дипломами та вручив сертифікати на грошові премії.

«Я дякую усім, хто взяв участь у фестивалі «Віват, актор!». У той час, коли у людей багато проблем, хтось каже, що молодь перестала цінувати культуру, читати, ходити до театру, ви показуєте зворотне. Ви робите  свою дуже важливу справу: народжуєте та плекаєте театральне мистецтво», – привітав переможців заступник Бориса Філатова. 

Актори змагалися у чотирьох категоріях: «Моновистави», «Камерні вистави», «Студентські роботи», «Читацькі програми». 

Переможцем у номінації «Студентські роботи» стала студентка 3 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Запорізького національного університету Катерина Якимець із програмою «Важко бути другом людини». 

Перше місце у номінації «Читацькі програми» посіла авторка ідеї та виконавиця програми «Монолог» (Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр) Олександра Галицька. 

Творча група вистави «Коза-дереза» (режисер-постановник Роман Гребенюк, Дніпровський міський театр ляльок «Театр актора та ляльки») перемогла у номінації «Камерна вистава».

Перше місце у номінації «Моновистави» посіла авторка ідеї та виконавиця вистави «Весь світ» Світлана Сушко (Дніпровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...