App Store Google Play

У Дніпрі запустили новий тролейбусний маршрут до житлового масиву Парус-2

15.12.2017 12:40
У Дніпрі запустили новий тролейбусний маршрут до житлового масиву Парус-2

Сьогодні, 15 грудня, у Дніпрі запустили новий тролейбусний маршрут, який пролягатиме від вулиці Глінки до житлового масиву Парус-2. Стартовий рейс тестував міський голова Борис Філатов. Свідком події став кореспондент Дніпрограда.

Цього року Дніпро відзначає декілька річниць, пов'язаних з міським транспортом. Відтак, до 70-річчя міського тролейбуса мешканці отримали подарунок - відновлений маршрут від вулиці Глінки до житлового масиву Парус-2.

«Сьогодні ми відзначаємо свято, адже вдалося поновити маршрут, який був повністю зруйнований з 2007 року. Відтепер він позначається номером «2». На житловому масиві Парус проживає 150 тисяч осіб. Наша головна мета - надати мешканцям Дніпра дешевий та комфортний електротранспорт», - розповів Борис Філатов.

Зі слів міського голови, сучасні транспортні зупинки з встановленим електронним табло - цілісна кампанія для покращення інфраструктури Дніпра.

Новий маршрут №2 включає 8 машин, інтервал між якими складає 11 хвилин. Директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради Ігор Маковцев пообіцяв, що після нового року інтервал зменшиться до 7-8 хвилин.

«На відновлення електромережі на маршруті від вулиці Глінки до житлового масиву Парус-2 витратили 64 мільйонів гривень. Крім того, додаткові 70 мільйонів гривень виділили на придбання тролейбусів. Це нові машини двох типів, збірка яких відбувалася у Дніпрі. Тролейбуси оснащені GPS-навігаторами», - пояснив Ігор Маковцев.

Рух відбуватиметься за двома рейсами – ранковим та вечірнім з 6:00 до 22:30. Маршрут «вулиця Глінки – ж/м Парус-2» передбачає наступні зупинки:

– ж/м Парус-1;

– вул. Метробудівська;

– ж/м Покровський;

– ж/м Червоний камінь;

– Дитячий комбінат;

– Парк Новокодацький;

– Льодова арена.

Нагадаємо, що 4 серпня у Дніпрі запустили рух тролейбусів по новому маршруту від вул. Глінки до житлового масиву Сонячний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...