App Store Google Play

У Дніпрі відремонтують найбільш занедбані частини парку Писаржевського та Зеленого гаю

14.12.2017 15:40
У Дніпрі відремонтують найбільш занедбані частини парку Писаржевського та Зеленого гаю

У Дніпрі проведуть відновлювані роботи в найбільш занедбаних частинах парку Писаржевського та Зеленого гаю. Про це сьогодні, 14 грудня, кореспонденту Дніпрограда розповіли розробники ремонтних проектів.

Парк Писаржевського має статус меморіального. Ця територія до 1980-х років була відведена під кладовище, на базі якого створили парк.

"Поки що ми не можемо здіснити реконструкцію, тому проведемо глобальний капітальний ремонт. Через відсутність якісного інженерного постачаннчя в парку, першочергово плануємо забезпечити подачу води, створити систему освітлення, а також встановити сміттєві урни", - розповів керівник проектів реконструкції Сергій Полюшкін.

Також планується під'єднати велодоріжки парку до центральної мережі, виокремивши меморіальні зони. Крім того, будуть створені два дитячі майданчики.

Ремонтні роботи стосуватимуться лише частини парку - трьох з восьми гектарів території. Реалізація проекту розпочнеться наступного року. Тоді ж буде вирахувана вартість робіт. Основне завдання - благоустрій території та санування зелених зон.

За словами фахівців, реконструкція парку Зелений гай ускладнюється через рельєф, який складається з проблемних ділянок та має сейсмічні зони. Тому роботи, які розпочалися місяць тому, розраховані на оновлення тратуарної плитки та обігрів частини сходинок з вхідних зон.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі КП «Міська інфраструктура» реконструює парк Зелений гай. А точніше - його центральну алею. Місце відпочинку знаходиться у верхній частині проспекту Поля - між ТЦ «Славутич» і ЮМЗ.

Сума договору - майже 19 млн грн. Однак поки що з бюджету виділили менше 4 мільйонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...