App Store Google Play

У Дніпрі відремонтують найбільш занедбані частини парку Писаржевського та Зеленого гаю

14.12.2017 15:40
У Дніпрі відремонтують найбільш занедбані частини парку Писаржевського та Зеленого гаю

У Дніпрі проведуть відновлювані роботи в найбільш занедбаних частинах парку Писаржевського та Зеленого гаю. Про це сьогодні, 14 грудня, кореспонденту Дніпрограда розповіли розробники ремонтних проектів.

Парк Писаржевського має статус меморіального. Ця територія до 1980-х років була відведена під кладовище, на базі якого створили парк.

"Поки що ми не можемо здіснити реконструкцію, тому проведемо глобальний капітальний ремонт. Через відсутність якісного інженерного постачаннчя в парку, першочергово плануємо забезпечити подачу води, створити систему освітлення, а також встановити сміттєві урни", - розповів керівник проектів реконструкції Сергій Полюшкін.

Також планується під'єднати велодоріжки парку до центральної мережі, виокремивши меморіальні зони. Крім того, будуть створені два дитячі майданчики.

Ремонтні роботи стосуватимуться лише частини парку - трьох з восьми гектарів території. Реалізація проекту розпочнеться наступного року. Тоді ж буде вирахувана вартість робіт. Основне завдання - благоустрій території та санування зелених зон.

За словами фахівців, реконструкція парку Зелений гай ускладнюється через рельєф, який складається з проблемних ділянок та має сейсмічні зони. Тому роботи, які розпочалися місяць тому, розраховані на оновлення тратуарної плитки та обігрів частини сходинок з вхідних зон.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі КП «Міська інфраструктура» реконструює парк Зелений гай. А точніше - його центральну алею. Місце відпочинку знаходиться у верхній частині проспекту Поля - між ТЦ «Славутич» і ЮМЗ.

Сума договору - майже 19 млн грн. Однак поки що з бюджету виділили менше 4 мільйонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...