App Store Google Play

У Дніпрі відбувся показ моновистави про українську наречену напередодні приїзду молодого

14.12.2017 17:00
У Дніпрі відбувся показ моновистави про українську наречену напередодні приїзду молодого

Сьогодні, 14 грудня, у Дніпровському Будинку мистецтв відбулась прем’єра моновистави «Перипетії дівочої долі». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку закладу в Facebook.

Як зазначається, прем’єрний показ відбувся у рамках сьомого Дніпровського відкритого фестивалю моно- та камерних вистав «Віват актор!».

Авторкою та виконавицею постановки є солістка опери Леся Задорожна.

Актриса звернулась до українських весільних традицій і пісень, запрошуючи глядача зануритись у емоційний стан нареченої напередодні приїзду молодого.

Зі слів організаторів, на глядачів найбільше враження справили весільні примовки головної героїні.

"Жанр моновистави вимагає від актора певної сміливості, аби продемонструвати глядачу свій талант. Для цього треба мати вміння тримати публіку. Актрисі Лесі Задорожній це вдалося", - йдеться у дописі.

Проект створення моновистави «Перипетії дівочої долі» був підтриманий стипендією міського голови, призначеної на 2017 рік.

Раніше повідомлялося, що цього року у фестивалі вистав беруть участь дев'ять театрів з Дніпровської області та Запоріжжя. Актори борються за перемогу в чотирьох категоріях: «Моновистави», «Камерні уявлення», «Студентські роботи», «Читацькі програми».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...