App Store Google Play

У Дніпрі студентів-майбутніх фахівців ознайомили з туристичною стратегією міста

14.12.2017 09:40
У Дніпрі студентів-майбутніх фахівців ознайомили з туристичною стратегією міста

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі 40 студентів-першокурсників Університету митної справи та фінансів ознайомилися зі стратегією туристичного потенціалу міста на 2018–2027 роки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

У приміщенні «Агентства розвитку Дніпра» студенти спеціальності «Туризм» предметно ознайомитися з тим, що вже за декілька років будуть особисто впроваджувати – із стратегією туристичного потенціалу міста на 2018–2027 роки.

Крім того, їх проінформували про Програму активізації туристичного потенціалу на 2018–2020 роки, яка була ухвалена 6 грудня під час сесії міськради.

Керівник туристичного напрямку агентства Анна Колєда звернула увагу студентів на досвід, який вони набувають під час навчання, про важливість проходження практик і напрацювання особистих успішних кейсів та безперебійне самонавчання – все це, як можливість взяти відповідальність за своє життя, не перекладаючи її ані на батьків, викладачів, ані на когось іншого.

 «Ми тішимось подібним візитам. Адже це майбутні співробітники туристичної сфери і дуже важливо, щоб вони розуміли свою роль на шляху перетворень нашого міста», – зазначила Анна Колєда.

У свою чергу керівник напрямку ребрендінгу та іміджу Ярослав Ярошенко навів приклади, як сприймається Дніпро містянами, з чим ототожнюють його місцеві мешканці та гості, з іноземними включно.

Раніше повідомлялося, що екскурсія Дніпром для школярів 9 класів завершилася інтелектуальною історичною розвагою – настільною грою «Українська Революція 1917-1921 років». Її провели в приміщенні «Агентства розвитку Дніпра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...