App Store Google Play

Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

14.12.2017 08:00
Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі співробітника відділу реєстрації в Самарському районі позбавили премії через неналежне надання адмінпослуг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувачки обов’язки заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило у Facebook.

Яніка Мерило зазначила, що моніторинг якості надання адміністративних послуг як в ЦНАП Дніпра, так і в прийомних для видачі довідок про склад сім'ї та реєстрацію проводиться постійно.

«Ми направляємо таємних клієнтів, дослухаємось до наших відвідувачів, висилаємо після візиту опитувальники і є ще деякі маленькі секрети перевірки. Якість надання послуги для нас є пріоритетом. А для цього ми й працюємо, при цьому поступово вбиваючи бюрократію.», - йдеться у дописі.

За результатами перевірок, працівник відділу реєстрації Самарського району Дніпра отримав догану у вигляді позбавлення премії.

Однак, за словами Яніки Мерило, є позитивні наслідки. Наприклад, після догани в Соборному районі всі зауваження були враховані, а якість послуг поліпшилася.

Нагадаємо, що під час таємної перевірки були застосовані заходи стосовно співробітників Соборної райради Дніпра, які поставилися до громадян з неповагою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...