App Store Google Play

На Дніпропетровщині спостерігається перевищення епідемічного рівня грипу і ГРВІ

14.12.2017 12:00
На Дніпропетровщині спостерігається перевищення епідемічного рівня грипу і ГРВІ

У Дніпропетровській області перевищено епідемічний рівень захворюваності на грип та ГРВІ. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Радіо Свобода".

За даними Центру з контролю та моніторингу захворювань, цього тижня в Дніпропетровській області зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 1,4%. Найчастіше хворіли діти віком до 4 років.

Як зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації, за тиждень на застуду та грип захворіли майже 17 тисяч жителів області. Це на 1,5 тисячі більше, ніж у попередні 7 днів.

Лідери з захворюваності – Павлоград та Вільногірськ, найменші ж показники – у Петриківському районі. Понад дві третини пацієнтів складають діти.

Минулого року в грудні на Дніпропетровщині через ГРВІ померла учениця 2-го класу. Рік тому, станом на 14 грудня 2016 року, на вимушених канікулах через грип та ГРВІ в області перебували близько 50 тисяч школярів, це приблизно шоста частина учнів. Навчання у школах чотирьох міст та двох районів Дніпропетровщини було повністю призупинене.

Раніше повідомлялося, в регіон прийдуть три мутації грипу: Гонконг, Брісбен і Мічиган, який поки що не зреалізував в нашій країні свої епідемічні властивості. Найефективнішим засобом профілактики грипу традиційно залишається вакцинація. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...