App Store Google Play

Книги лікують: у Дніпровській лікарні Мечникова відкрився буккросинг

14.12.2017 11:00
Книги лікують: у Дніпровській лікарні Мечникова відкрився буккросинг

Сьогодні, 14 грудня, у Дніпрі обласна лікарні імені Мечникова долучилася до популярного способу обміну книгами – буккросингу. Про відкриття куточку повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

У Дніпрі та області продовжується традиція облаштування буккросингів. Цього разу ДніпроОДА подарувала книжки пацієнтам лікарні імені Мечникова.

Зазначимо, що буккросинг – вільна бібліотека для обміну книжками, яку облаштовують у громадських місцях. Головне правило – замість взятої книги потрібно поставити іншу.

Різножанрова література включає класичні твори, а також новинки, що можуть зацікавити працівників установи та її пацієнтів.

Відтепер існує ще один куточок буккроссингу в державних установах Дніпропетровської області.

Раніше повідомлялося, що ідея зі стелажем для буккросингу в Дніпровському центрі первинної медико-соціальної допомоги набирає обертів.

Нагадаємо, що у Юр’ївській опорній школі працюють відразу два буккросинги. Наповнити полиці допомогла ДніпроОДА – у новому навчальному році подарувала понад тисячу книжок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...