App Store Google Play

Книги лікують: у Дніпровській лікарні Мечникова відкрився буккросинг

14.12.2017 11:00
Книги лікують: у Дніпровській лікарні Мечникова відкрився буккросинг

Сьогодні, 14 грудня, у Дніпрі обласна лікарні імені Мечникова долучилася до популярного способу обміну книгами – буккросингу. Про відкриття куточку повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

У Дніпрі та області продовжується традиція облаштування буккросингів. Цього разу ДніпроОДА подарувала книжки пацієнтам лікарні імені Мечникова.

Зазначимо, що буккросинг – вільна бібліотека для обміну книжками, яку облаштовують у громадських місцях. Головне правило – замість взятої книги потрібно поставити іншу.

Різножанрова література включає класичні твори, а також новинки, що можуть зацікавити працівників установи та її пацієнтів.

Відтепер існує ще один куточок буккроссингу в державних установах Дніпропетровської області.

Раніше повідомлялося, що ідея зі стелажем для буккросингу в Дніпровському центрі первинної медико-соціальної допомоги набирає обертів.

Нагадаємо, що у Юр’ївській опорній школі працюють відразу два буккросинги. Наповнити полиці допомогла ДніпроОДА – у новому навчальному році подарувала понад тисячу книжок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...