App Store Google Play

За півроку дорогі мініфутбольні поля для шкіл Дніпра подорожчали ще на 11%

13.12.2017 14:20
За півроку дорогі мініфутбольні поля для шкіл Дніпра подорожчали ще на 11%

КП «Спорт-Дніпро» Дніпропетровської міської ради 6 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Торгівельний дім «Н’ю-лайн» мініфутбольних полів на 8,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 15 грудня для шкіл №11, 37, 40, 56, 130 та Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою поставлять і змонтують шість ігрових майданчиків 42х22 м із поліетиленовою травою LigaGrass Pro Cool Plus 238 11/8, огорожею, воротами та сітками по 1,50 млн грн.

У травні «Спорт-Дніпро» замовило цій самій фірмі такі майданчики з поліетиленовою травою Performa 40 mm, огорожею, воротами та сітками на 11% дешевше – 1,35 млн грн.

Крім того, у травні КФОУ «Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» замовила в інших фірм аналогічні майданчики з монтажем по 826-831 тис грн. 

Ціна угоди на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 9,00 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Альма-Сервіс» Ганни Шмельової, дружини депутата Соборної районної у місті Дніпрі ради від «Опозиційного блоку» Юрія Шмельова.

Власниками дніпровського «ТД «Н’ю лайн» є Ольга Кільова та Павло Кільовий. Останній володів нині ліквідованим ТОВ «ДПТД «Н’ю – Лайн» разом із Вадимом Барабашом.

Торік переможець у суді домігся укладення угоди зі «Спорт-Дніпро» про купівлю мініфутбольних полів на 6,43 млн грн. після відміни тендеру за рішенням АМКУ.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...