App Store Google Play

У Дніпрі розпочалися безкоштовні курси самооборони для жінок

13.12.2017 15:40
У Дніпрі розпочалися безкоштовні курси самооборони для жінок

Сьогодні, 13 грудня, жителям Дніпра розповіли про проект направлений на боротьбу з домашнім насильством, а саме – курси самооборони для жінок. Про це повідомляє Дніпроград зі слів представників руху.

Директор Громадського руху «За гендерну рівність» Ольга Полякова розповідає, що метою проекту є підвищення спроможності жінок протидіяти домашньому насильству, попереджувати та розпізнавати шляхом збільшення можливостей та обізнаності жінок про їх права, протидіяти як юридично, так економічно і фізично.

«Чому важливий проект по боротьбі з домашнім насиллям? По-перше, усі ми розуміємо, що усе починається з сім’ї. Тому потрібно боротись з проблемою на первинному етапі, щоб далі вона не поширювалось. Наш відділ «Поліна» (проект поліції по протидії домашньому насиллю) - це угрупування людей, які мають усі повноваження та можливості реагування у випадках домашнього насилля. Алгоритм працює таким чином: спочатку надходить дзвінок на спецлінію «102», потім передають завдання патрульній поліції, вони оцінюють ситуацію та виїжджають за викликом», - розповідає координатор проекту поліції з протидії домашньому насильству «Поліна» Андрій Ткачев.

Як зазначає співзасновник громадського руху «За гендерну рівність» Наталя Макуха, ситуація з насильством у Дніпрі зараз складна: кожну добу реєструють від 25 до 49 випадків домашнього насилля, але згідно з дослідженням це лише 10% від реальної кількості інцидентів. Стосовно статистики близько 60% жінок стикалися з будь-якою формою насильства хоч раз у житті.

«Ці заходи є невеликою частиною від усієї допомоги постраждалим. Також ми намагаємось донести до населення, що не можна бути толерантними до насилля. Ми закликаємо не терпіти насильство. Ні на роботі, ні у сім’ї, ні в інших сферах у будь-яких його проявах», - розповідає Наталя Макуха.

Дані курси є не поодинокою акцією, ще будуть декілька хвиль. Для ефективного впровадження курсів кількість людей у групі – 15 осіб. Для того щоб зв’язатись з організаторами проекту та зареєструватись на курсах потрібно звернутись на сторінку Facebook.

Нагадаймо, що нещодавно пройшла виставка присвячена гендерній рівності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...