App Store Google Play

У Дніпрі розпочалися безкоштовні курси самооборони для жінок

13.12.2017 15:40
У Дніпрі розпочалися безкоштовні курси самооборони для жінок

Сьогодні, 13 грудня, жителям Дніпра розповіли про проект направлений на боротьбу з домашнім насильством, а саме – курси самооборони для жінок. Про це повідомляє Дніпроград зі слів представників руху.

Директор Громадського руху «За гендерну рівність» Ольга Полякова розповідає, що метою проекту є підвищення спроможності жінок протидіяти домашньому насильству, попереджувати та розпізнавати шляхом збільшення можливостей та обізнаності жінок про їх права, протидіяти як юридично, так економічно і фізично.

«Чому важливий проект по боротьбі з домашнім насиллям? По-перше, усі ми розуміємо, що усе починається з сім’ї. Тому потрібно боротись з проблемою на первинному етапі, щоб далі вона не поширювалось. Наш відділ «Поліна» (проект поліції по протидії домашньому насиллю) - це угрупування людей, які мають усі повноваження та можливості реагування у випадках домашнього насилля. Алгоритм працює таким чином: спочатку надходить дзвінок на спецлінію «102», потім передають завдання патрульній поліції, вони оцінюють ситуацію та виїжджають за викликом», - розповідає координатор проекту поліції з протидії домашньому насильству «Поліна» Андрій Ткачев.

Як зазначає співзасновник громадського руху «За гендерну рівність» Наталя Макуха, ситуація з насильством у Дніпрі зараз складна: кожну добу реєструють від 25 до 49 випадків домашнього насилля, але згідно з дослідженням це лише 10% від реальної кількості інцидентів. Стосовно статистики близько 60% жінок стикалися з будь-якою формою насильства хоч раз у житті.

«Ці заходи є невеликою частиною від усієї допомоги постраждалим. Також ми намагаємось донести до населення, що не можна бути толерантними до насилля. Ми закликаємо не терпіти насильство. Ні на роботі, ні у сім’ї, ні в інших сферах у будь-яких його проявах», - розповідає Наталя Макуха.

Дані курси є не поодинокою акцією, ще будуть декілька хвиль. Для ефективного впровадження курсів кількість людей у групі – 15 осіб. Для того щоб зв’язатись з організаторами проекту та зареєструватись на курсах потрібно звернутись на сторінку Facebook.

Нагадаймо, що нещодавно пройшла виставка присвячена гендерній рівності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...