App Store Google Play

Інтеграція переселенців зі сходу – це наше завдання як цивілізованого суспільства, - Гліб Пригунов

13.12.2017 10:20
Інтеграція переселенців зі сходу – це наше завдання як цивілізованого суспільства, - Гліб Пригунов

У Дніпрі відбулася презентація проектів локальних ініціатив учасників проекту «Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з числа молоді в нові громади». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу обласної ради.

Захід зібрав небайдужу молодь. В рамках Презентації були представлені ініціативи та проекти, розроблені та реалізовані учасниками в Дніпропетровській області.

Серед них: «Кіно під відкритим небом». Протягом серпня-жовтня 2017 року на мікрорайоні Лівобережний-3 активісти міста Дніпро організовували покази фільмів на алеї та біля «модульного містечка» переселенців. Перегляди фільмів стали приводом для спілкування місцевих мешканців, встановлення нових знайомств та подолання стереотипів щодо один одного.

«Тренінг кохання та захоплення» в листопаді зібрав місцевих жителів та молодь з числа ВПО міста Дніпра для того, щоб обговорити питання стосунків. Обговорити різницю між захопленням та любов’ю, поділитись власним розумінням сучасних стосунків та виробити принципи, які допомогли б зберегти почуття в парі, було цікаво та актуально для всіх.

«Сприяння поінформованості молоді м. Першотравенськ з питань професійної орієнтації та розвитку волонтерства задля налагодження діалогу у громаді». Молодь віком 14-18 років дізнавалась більше про професії та громадські можливості в суспільстві, а також подорожувала та знаходила нових знайомих на Дніпропетровщині.

"Допомога ВПО – це один з пріоритетів діяльності обласної ради. В нас діє декілька проектів, націлених на покращення інтеграції та адаптації наших мешканців зі сходу. В більшості цих проектів нам допомагають західні партнери, і за це ми їм дуже вдячні. Україна – єдина країна, ми не кидаємо своїх на призволяще. Це наш обов’язок - дати можливість почати життя на новому місці якомога більшій кількості людей", - зазначив голова облради Гліб Пригунов.

Учасники розповіли про власний досвід реалізації проектів, від ідеї до її втілення, про активне залучення до реалізації різних зацікавлених сторін та про результати роботи. Презентація була інтерактивною та пізнавальною. Учасники також дізналися про можливості отримання фінансування міні-проектів від Фонду сприяння демократії Посольства США. Проект реалізовується ГО "Молодіжна Альтернатива", спільно з Молодіжним Центром Дніпропетровщини та за підтримки Дніпропетровської обласної ради.

Нагадаємо, у Верховній Раді відкрили фотовиставку присвячену Дню місцевого самоврядування, в якиій взяли участь об’єднані громади Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...