App Store Google Play

«Два століття – Одна війна»: організатори розповіли деталі унікальної виставки у музеї АТО

13.12.2017 17:00
«Два століття – Одна війна»: організатори розповіли деталі унікальної виставки у музеї АТО

Цієї неділі, 17 грудня, у Дніпрі відбудеться відкриття унікальної виставки «Два століття – Одна війна». Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Дана експозиція присвячена 75-річчю воїнів УПА і містить філософський підтекст, що стосується людей, які боронили нашу Батьківщину у цьому і попередньому століттях. "Два століття - Одна війна" стане найбільшим циклом культурно-просвітницьких заходів національно-патріотичного спрямування у році. У кожному місті, водночас з презентацією експозиції, відбуватиметься лекційний супровід фотовиставки та обговорення паралелей, зображених у сюжетах.

«Вважаю, що виставка доповнить композицію експонатів музею АТО не тільки візуально, а й філософськи та емоційно, оскільки буде відображено перетин поколінь та історії, що супроводжувала їх. Відвідувачі будуть маги змогу свідомо провести паралель між усіма аспектами композиції», - зазначив один із засновників музею АТО Юрій Фанигін.

Складові композиції це архівні фотографії (27 стендів), які громадські активісти знайшли в будівлі СБУ. Зображення органічно поєднуються з тими подіями, які зараз відбуваються на Сході.

Особливістю цієї виставки є те, що вона курсує одразу трьома країнами. Вона стартувала 14 жовтня одразу в двох містах – Одесі та Вінніпег (Канада). Спочатку тур по Канаді, зараз експозиції демонструють у США і так само по Україні. У Канаді та США розташовано дуже багато українських громад, що цікавляться історією даного періоду.

У кожному місті експозицію демонстрували всього один день, але саме жителям Дніпра буде  надана унікальна можливість, оскільки у нашому місті виставка триватиме цілий тиждень. До заходів також долучені військові, які є героями фотографій, вони будуть розповідати історії стосовно подій на Сході.

Виставка буде знаходитись у Музеї АТО, що за адресою пр. Дмитра Яворницького, 16, у внутрішній експозиції музею. Відкриття відбудеться у неділю 17 грудня о 12:00, а триватиме експозиція до 24 грудня. Впродовж першого дня відвідувачі будуть мати можливість поспілкуватись з організаторами проекту та героями фотографій до 18:00. Вхід вільний.

Нагадаймо, що у Музеї АТО тимчасово не працює кінозала.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...