App Store Google Play

Синельниківський навчально-виховний комплекс реконструюють вперше за 30 років

12.12.2017 14:40
Синельниківський навчально-виховний комплекс реконструюють вперше за 30 років

У Синельниковому капітально ремонтують навчально-виховний комплекс №7. Будівлю осучаснюють від покрівлі до ґанків. Різнокольоровий утеплений фасад, оновлені актова та спортивна зали, класи і коридори. Реконструюють і спортивний блок – там розташують філію місцевої ДЮСШ. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інфомує Дніпроград.

«Приводимо до ладу всі опорні та основні школи в області – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Осучаснюємо й Синельниківський навчально-виховний комплекс. Будівлі майже 30 років, її жодного разу не реконструювали. Після капремонту школярі матимуть комфортні умови для навчання та занять спортом», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівлю школи звели ще за радянських часів – за «кримським проектом». Зовнішні стіни були занадто тонкі й легко втрачали тепло. Тому капремонт розпочали з термомодернізації. Нова утеплена покрівля, сучасні вікна та яскравий енергоефективний фасад – навіть поки що не завершений – вже добре зберігають тепло.

«Ми всі – і учні, і вчителі, і батьки – дуже радіємо змінам, які відбуваються в нашому закладі. Вдячні губернаторові – без його підтримки ми б ще довго чекали цього капремонту, – розповіла директор НВК Галина Сіроух. – Раніше я й не вірила, що в нас буде тепло відразу після осучаснення покрівлі, вікон та фасаду. Але тепер бачу – новітні технології таки працюють».

Фасад будівлі з боку внутрішнього подвір’я – вже новий, різнокольоровий. Замість старого асфальту там поклали сучасну тротуарну плитку. Зараз підрядники осучаснюють зовнішні стіни. Приводять до ладу і ґанки – їх облаштують пандусами. 

На другому та третьому поверхах тривають оздоблювальні роботи. Стіни та двері у класах будуть різнокольоровими.

На фініші – осучаснення актової зали. Височенна акустична стеля, що поглинає відлуння, великі вікна, світлі стіни, сучасне енергозберігаюче освітлення – у такому комфортному приміщенні відтепер проходитимуть шкільні вечори та свята.

В оновленій після ремонту спортивній залі вже проходять уроки фізкультури та тренування з футболу й волейболу. Там також все нове – вікна, двері, освітлення. Замість старої обдертої дерев’яної підлоги – сучасний спортивний лінолеум.

«Нам всім тепер дуже подобаються уроки фізкультури – тут стало так світло й затишно, – поділилася 9-класниця Маргарита Фещенко. – А грати у волейбол – взагалі класно. М’яч сильно підскакує – супер!». 

Нині у розпалі – капремонт спортивного блоку навчально-виховного комплексу. Там оновлюють спортзал, роблять тренерські кімнати, роздягальні та душові. А ще – облаштовують спортивну залу з м’якою підлогою.

«Очікуємо завершення реконструкції із нетерпінням, – сказав учитель фізкультури Володимир Ходаковський. – Нарешті зможемо займатися гімнастикою – нова підлога буде спеціально пристосована для цього, та й молодшим школярам там зручніше буде».

Після капремонту в навчально-виховному комплексі відкриють філію Синельниківської ДЮСШ. Бажаючих займатися футболом і легкою атлетикою з кожним роком все більше, а старе приміщення не розраховане на таку кількість вихованців. 

Наступного року в навчально-виховному комплексі планують осучаснити шкільний стадіон – там облаштують футбольне поле, бігові доріжки, ворк-аут зону. Зроблять і глядацькі трибуни.

Всі роботи підрядники завершать у 2018-му. 

Загалом цьогоріч обласним коштом реконструюють 25 шкіл Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...