App Store Google Play

Що готують для юних скаутів у «Школі лідерів» у Дніпрі?

12.12.2017 18:30
Що готують для юних скаутів у «Школі лідерів» у Дніпрі?

Освітній проект Школа Лідерів у Дніпрі з 1 жовтня займається вихованням дітей в екстремальних нетрадиційних умовах. Про це розповідає Дніпроград зі слів координатора проекту Юрія Галицького та директора Комунального закладу «Міський дитячо-молодіжний центр» Дніпровської міської ради Ірини Власенко.

Школа лідерів основується на скаутській методиці. Діти не просто вчаться і отримують певні навички, внеи вчаться приймати рішення в екстремальних ситуаціях та використовувати різноманітні вміння у майбутньому. Кожні навички закріплюються практично після занять: якщо діти - організатори, то вони організовують якусь подію, якщо журналісти – беруть інтерв’ю та пишуть новини.

«Дуже часто задають питання: що взагалі роблять скаути? Ідея заснована на провокації, створенні умов для дитини, при яких вона має приймати рішення. Причому не самостійно, а у групі людей», - розповідає координатор проекту.

На даний момент у школі 50 вихованців, які займаються у 8 клубах нашого міста, підтримуються міською радою. Результатом на даний момент є три заходи, які провели діти.

Також представники освітнього проекту розповіли, що планують організувати табір. Протягом мінімум трьох місяців дітей ретельно будуть готувати до цього виду відпочинку. Вихованці будуть розуміти що таке палатка, субординація, екстремальна ситуація та дика природа навколишнього середовища.

У цей четвер вихованці проекту будуть їхати до Польщі з ціллю привезти на Батьківщину Віфлеємський Вогонь, який є символом миру, добра та благородності. Перш за все, як зазначає Ірина Власенко, це патріотичне виховання, адже необхідно любити свою країну і місто, щоб робити такі вчинки заради них.

«Для нас зараз дуже важливий мир і ми дуже раді, що живемо у мирному місті. В дітях обов’язково потрібно виховувати любов до рідного краю та бути справжніми патріотами», - розповіла директор «Міського дитячо-молодіжного центру».

20 числа діти та представники проекту повертаються і запрошують усіх бажаючих на площу Майдану об 11 годині прийняти Вогонь Миру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...