App Store Google Play

Що готують для юних скаутів у «Школі лідерів» у Дніпрі?

12.12.2017 18:30
Що готують для юних скаутів у «Школі лідерів» у Дніпрі?

Освітній проект Школа Лідерів у Дніпрі з 1 жовтня займається вихованням дітей в екстремальних нетрадиційних умовах. Про це розповідає Дніпроград зі слів координатора проекту Юрія Галицького та директора Комунального закладу «Міський дитячо-молодіжний центр» Дніпровської міської ради Ірини Власенко.

Школа лідерів основується на скаутській методиці. Діти не просто вчаться і отримують певні навички, внеи вчаться приймати рішення в екстремальних ситуаціях та використовувати різноманітні вміння у майбутньому. Кожні навички закріплюються практично після занять: якщо діти - організатори, то вони організовують якусь подію, якщо журналісти – беруть інтерв’ю та пишуть новини.

«Дуже часто задають питання: що взагалі роблять скаути? Ідея заснована на провокації, створенні умов для дитини, при яких вона має приймати рішення. Причому не самостійно, а у групі людей», - розповідає координатор проекту.

На даний момент у школі 50 вихованців, які займаються у 8 клубах нашого міста, підтримуються міською радою. Результатом на даний момент є три заходи, які провели діти.

Також представники освітнього проекту розповіли, що планують організувати табір. Протягом мінімум трьох місяців дітей ретельно будуть готувати до цього виду відпочинку. Вихованці будуть розуміти що таке палатка, субординація, екстремальна ситуація та дика природа навколишнього середовища.

У цей четвер вихованці проекту будуть їхати до Польщі з ціллю привезти на Батьківщину Віфлеємський Вогонь, який є символом миру, добра та благородності. Перш за все, як зазначає Ірина Власенко, це патріотичне виховання, адже необхідно любити свою країну і місто, щоб робити такі вчинки заради них.

«Для нас зараз дуже важливий мир і ми дуже раді, що живемо у мирному місті. В дітях обов’язково потрібно виховувати любов до рідного краю та бути справжніми патріотами», - розповіла директор «Міського дитячо-молодіжного центру».

20 числа діти та представники проекту повертаються і запрошують усіх бажаючих на площу Майдану об 11 годині прийняти Вогонь Миру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...