App Store Google Play

Борис Філатов нагородив пенсіонерів-студентів «Університету третього віку»

12.12.2017 16:40
Борис Філатов нагородив пенсіонерів-студентів «Університету третього віку»

Сьогодні, 12 грудня, міський голова Дніпра Борис Філатов нагородив учасників соціального проекту «Університет третього віку», найстаршим студентам якого виповнилося 94 роки. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - Палацу студентів ДНУ імені Олеся Гончара.

Дніпро – це єдине місто в Україні, в якому діє інноваційний проект  «Університет третього віку». На сьогоднішній день реєстрацію пройшли 3012 пенсіонерів, однак прийом документів продовжується.

У фойє Палацу студентів розмістилася виставка творчих робіт учасників «Університет третього віку». Крім того, представники факультету медицини вимірювали тиск, зріст, вагу пенсіонерів.

«Я дуже задоволений, що протягом 2017 року вдалося налагодити співпрацю з університетами, які надали різні спеціалізації для людей поважного віку. Кожен може обирати лекції за власними вподобаннями. Крім того, учасники отримують можливість спілкуватися та отримувати нову інформацію», - зазначив Борис Філатов.

Міський голова додав, що важливим нововведенням стало запровадження факультету українознавства.

Навчання для слухачів університету третього віку є безкоштовним. Також у них є можливість відвідувати театри, філармонію та музеї міста за кошти міського бюджету. Ймовірно, що з наступного року до переліку увійдуть кіносеанси.

Зазначимо, що наразі шість студентів відсвяткували 90-річчя, ще 49 – знаходяться у віці понад 80 років. До реалізації проекту приєдналися сім вищих учбових закладів, та міські комунальні структури і підприємства.

Учасниками навчальної програми можуть стати особи, які зареєстровані в місті Дніпро, мають пенсійне посвідчення та віком від 55 років жінки й від 60 років чоловіки.

Для участі в соціальному проекті потрібно надати: заяву, ксерокопію паспорта, пенсійного посвідчення та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Нагадаємо, що на Лівому березі Дніпра відкрився новий філіал Університету третього віку. Відділення соціального проекту для літніх людей запрацювало на базі Фінансової академії, яка є підрозділом Університету митної справи та фінансів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...