App Store Google Play

Борис Філатов нагородив пенсіонерів-студентів «Університету третього віку»

12.12.2017 16:40
Борис Філатов нагородив пенсіонерів-студентів «Університету третього віку»

Сьогодні, 12 грудня, міський голова Дніпра Борис Філатов нагородив учасників соціального проекту «Університет третього віку», найстаршим студентам якого виповнилося 94 роки. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - Палацу студентів ДНУ імені Олеся Гончара.

Дніпро – це єдине місто в Україні, в якому діє інноваційний проект  «Університет третього віку». На сьогоднішній день реєстрацію пройшли 3012 пенсіонерів, однак прийом документів продовжується.

У фойє Палацу студентів розмістилася виставка творчих робіт учасників «Університет третього віку». Крім того, представники факультету медицини вимірювали тиск, зріст, вагу пенсіонерів.

«Я дуже задоволений, що протягом 2017 року вдалося налагодити співпрацю з університетами, які надали різні спеціалізації для людей поважного віку. Кожен може обирати лекції за власними вподобаннями. Крім того, учасники отримують можливість спілкуватися та отримувати нову інформацію», - зазначив Борис Філатов.

Міський голова додав, що важливим нововведенням стало запровадження факультету українознавства.

Навчання для слухачів університету третього віку є безкоштовним. Також у них є можливість відвідувати театри, філармонію та музеї міста за кошти міського бюджету. Ймовірно, що з наступного року до переліку увійдуть кіносеанси.

Зазначимо, що наразі шість студентів відсвяткували 90-річчя, ще 49 – знаходяться у віці понад 80 років. До реалізації проекту приєдналися сім вищих учбових закладів, та міські комунальні структури і підприємства.

Учасниками навчальної програми можуть стати особи, які зареєстровані в місті Дніпро, мають пенсійне посвідчення та віком від 55 років жінки й від 60 років чоловіки.

Для участі в соціальному проекті потрібно надати: заяву, ксерокопію паспорта, пенсійного посвідчення та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Нагадаємо, що на Лівому березі Дніпра відкрився новий філіал Університету третього віку. Відділення соціального проекту для літніх людей запрацювало на базі Фінансової академії, яка є підрозділом Університету митної справи та фінансів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...