App Store Google Play

Борис Філатов нагородив пенсіонерів-студентів «Університету третього віку»

12.12.2017 16:40
Борис Філатов нагородив пенсіонерів-студентів «Університету третього віку»

Сьогодні, 12 грудня, міський голова Дніпра Борис Філатов нагородив учасників соціального проекту «Університет третього віку», найстаршим студентам якого виповнилося 94 роки. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - Палацу студентів ДНУ імені Олеся Гончара.

Дніпро – це єдине місто в Україні, в якому діє інноваційний проект  «Університет третього віку». На сьогоднішній день реєстрацію пройшли 3012 пенсіонерів, однак прийом документів продовжується.

У фойє Палацу студентів розмістилася виставка творчих робіт учасників «Університет третього віку». Крім того, представники факультету медицини вимірювали тиск, зріст, вагу пенсіонерів.

«Я дуже задоволений, що протягом 2017 року вдалося налагодити співпрацю з університетами, які надали різні спеціалізації для людей поважного віку. Кожен може обирати лекції за власними вподобаннями. Крім того, учасники отримують можливість спілкуватися та отримувати нову інформацію», - зазначив Борис Філатов.

Міський голова додав, що важливим нововведенням стало запровадження факультету українознавства.

Навчання для слухачів університету третього віку є безкоштовним. Також у них є можливість відвідувати театри, філармонію та музеї міста за кошти міського бюджету. Ймовірно, що з наступного року до переліку увійдуть кіносеанси.

Зазначимо, що наразі шість студентів відсвяткували 90-річчя, ще 49 – знаходяться у віці понад 80 років. До реалізації проекту приєдналися сім вищих учбових закладів, та міські комунальні структури і підприємства.

Учасниками навчальної програми можуть стати особи, які зареєстровані в місті Дніпро, мають пенсійне посвідчення та віком від 55 років жінки й від 60 років чоловіки.

Для участі в соціальному проекті потрібно надати: заяву, ксерокопію паспорта, пенсійного посвідчення та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Нагадаємо, що на Лівому березі Дніпра відкрився новий філіал Університету третього віку. Відділення соціального проекту для літніх людей запрацювало на базі Фінансової академії, яка є підрозділом Університету митної справи та фінансів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...