App Store Google Play

У Дніпрі на Набережній Заводській з'явилася пластикова розмітка

11.12.2017 13:40
У Дніпрі на Набережній Заводській з'явилася пластикова розмітка

У Дніпрі на Набережній Заводській співробітники КП «Дніпродорсервіс» нанесли розмітку та стоп-лінію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку КП у Facebook.

Як зазначається, на вулиці Кондратюка з’явилася довгоочікувана стоп-лінія та розмітка. Однак водій з Дніпра Сергій Кірєєв в дописі на сторінці Facebook стверджує, що фахівці припустилися помилок.

«Розмітка нанесена всупереч знакам і пішохідним світлофорам. Крім того, стоп-лінія знаходиться за переходом, який позначений знаками й пішохідними світлофорами, але ж сама розмітка переходу відсутня», - пояснив водій.

До того ж,  виходить, що новий перехід на зазначеному місці і не потрібен. Адже достатньо того, який нанесений розміткою напроти МакДональдзу. В такому разі зупинка в бік Парусу повинна розташовуватися згідно з державними будівельними нормами, тобто за перехрестям.

«Враховуючи, що зупинку таки залишили там де вона була, з розміткою не все гаразд», - додав Сергій Кірєєв.

Зазначимо, за сучасною технологією торік пластикову розмітку нанесли на Набережній Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до річпорту. За словами фахівців, полімерна розмітка добре проявила себе після зими.

Також цього року, крім Запорізького шосе, її використовуватимуть на Набережній Заводській - від річпорту до Кайдацького мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...