App Store Google Play

У Дніпрі на Набережній Заводській з'явилася пластикова розмітка

11.12.2017 13:40
У Дніпрі на Набережній Заводській з'явилася пластикова розмітка

У Дніпрі на Набережній Заводській співробітники КП «Дніпродорсервіс» нанесли розмітку та стоп-лінію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку КП у Facebook.

Як зазначається, на вулиці Кондратюка з’явилася довгоочікувана стоп-лінія та розмітка. Однак водій з Дніпра Сергій Кірєєв в дописі на сторінці Facebook стверджує, що фахівці припустилися помилок.

«Розмітка нанесена всупереч знакам і пішохідним світлофорам. Крім того, стоп-лінія знаходиться за переходом, який позначений знаками й пішохідними світлофорами, але ж сама розмітка переходу відсутня», - пояснив водій.

До того ж,  виходить, що новий перехід на зазначеному місці і не потрібен. Адже достатньо того, який нанесений розміткою напроти МакДональдзу. В такому разі зупинка в бік Парусу повинна розташовуватися згідно з державними будівельними нормами, тобто за перехрестям.

«Враховуючи, що зупинку таки залишили там де вона була, з розміткою не все гаразд», - додав Сергій Кірєєв.

Зазначимо, за сучасною технологією торік пластикову розмітку нанесли на Набережній Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до річпорту. За словами фахівців, полімерна розмітка добре проявила себе після зими.

Також цього року, крім Запорізького шосе, її використовуватимуть на Набережній Заводській - від річпорту до Кайдацького мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...