App Store Google Play

Творити добро весело: у Дніпрі відкрили Фабрику святого Миколая

11.12.2017 19:00
Творити добро весело: у Дніпрі відкрили Фабрику святого Миколая

Сьогодні, 11 грудня, було проведено урочисте відкриття Фабрики святого Миколая в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Акція «Миколай про тебе не забуде» започаткована у місті Львові. У Дніпрі все восьмий рік поспіль ця акція проводиться силами волонтерів Дніпропетровського обласного благодійного фонду «Твори добро!». Метою цієї акції є привітання дітей з малозабезпечених сімей зі святом св. Миколая. Минулого року в рамках акції вдалося привітати більше 1500 дітей з малозабезпечених родин Дніпра. В цьому році планують відвідати близько 2000 дітей.

Зараз числиться близько 100 волонтерів, але активними серед них є значно менша кількість. Тому організація потребує ще більше людей, які готові допомагати. Кожен має змогу стати уособленням св. Миколая та принести радість дітям з малозабезпечених сімей. Немає ніяких обмежень ні вікових, ні соціальних. Бажаючі можуть прийняти участь працюючи на фабриці, канцелярії, збирати подарунки у супермаркетах формувати та розносити подарунки. Власники автомобілів мають можливість стати водіями Святого Миколая та розвозити волонтерів по домівках дітей.

«Я рада, що ми маємо нагоду збирати подарунки у такий спосіб, а не просто закупляти масово предмети. Так як завдяки такому підходу, кожен подарунок є особливий та індивідуальний для діточок», - розповідає Ніна Медвєдєва.

Координатор акції закликає бути активнішими та спробувати себе у якості помічника св. Миколая. Просить звернути увагу на різноманітність подарунків, так як кожна дитина є індивідуальною, особливо це стосується дітей старше 10 років. Кожен подарунок складається з трьох комплектуючих: солодощі, канцелярське приладдя та іграшка.

У цьому році Фабрика знаходиться школі №46, що за адресою вул. Робоча, 75 А. Усі бажаючі можуть навідуватись з 10 до 20 години та допомагати. Збір подарунків буде проходити до 16 числа, з 16 по 19 буде розвезення по домівкам.

Більш детально про акцію можна дізнатися за посиланням, на сторінці Facebook або за телефоном (096)9334036 – Ніна Медвєдєва, координатор акції «Миколай про тебе не забуде» у Дніпрі.

Нагадаймо, що у Дніпрі буде проведено забіг Миколайчиків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...