App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як запобігти вірусним інфекціям і які їх симптоми

11.12.2017 16:20
Дніпрянам розповіли як запобігти вірусним інфекціям і які їх симптоми

Сьогодні, 11 грудня, дніпрянам дали поради як запобігти вірусним інфекціям та які синдроми можуть свідчити про хворобу. Про це розповідає Дніпроград зі слів представників обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.

З приходом зимнього періоду людей настигають проблеми вірусних інфекцій. Гострі респіраторні інфекції - це найпоширеніші інфекції на планеті. За сезон їх переносять 1/6 населення планети. В Україні захворюваність на вірусні інфекції теж висока. Приблизно 10-14 млн. людей щорічно хворіють на вірусні інфекції та грип. Тому ця проблема досить актуальна.

Представник клініки зазначила, щоб запобігти захворюванню достатньо дотримуватись ряду регулярних профілактичних дій. В період вірусних інфекцій людина повинна особливу увагу звертати на своє харчування, уникати стресових ситуацій, пити багато рідини, кожні 2-3 години провітрювати приміщення. Досвід довів, що провітрювання приміщення є самою дієвою профілактикою проти вірусних захворювань. 

Також важливо у разі хвороби залишатись дома і мінімально контактувати з людьми. Це допоможе не поширювати інфекцію на інших. Окрім цього існують медикаментозні види профілактики – наприклад, щеплення. Щеплення необхідно зробити за тиждень-два до спалаху епідемії, так як під час сплеску вірусних інфекцій це робити вже запізно.

Поки що статистики по області ще немає, оскільки офіційно епідемію грипу ще не оголосили. Поки що є тільки сплеск вірусних захворювань: звертаються люди з болями в горлі, нежиттю, високою температурою.

Також зазначили кілька симптомів, які повинні насторожити людину та мотивувати звернутись до лікаря. По-перше, якщо у людини з'явилася висока температура (вище 38), яка не знижується звичайними засобами (парацетамол), то хворому необхідно звернутися до лікаря. 

Примітказ приводу препаратів: людям до 40 років не можна приймати аспірин взагалі, можна тільки парацетамол. Бо перший препарат може спровокувати небезпечне ускладнення – синдром Рея. Це ускладнення може призвести до смерті, вивести людину з цього синдрому дуже важко, а іноді навіть неможливо. По-друге, якщо у людини з'явилася задишка, слабкість, сплутаність свідомості, сонливість або навпаки надмірне збудження також необхідно звертатись до лікаря.

Нагадаймо, що дніпрян закликають перевіритись на захворювання легень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...