App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як запобігти вірусним інфекціям і які їх симптоми

11.12.2017 16:20
Дніпрянам розповіли як запобігти вірусним інфекціям і які їх симптоми

Сьогодні, 11 грудня, дніпрянам дали поради як запобігти вірусним інфекціям та які синдроми можуть свідчити про хворобу. Про це розповідає Дніпроград зі слів представників обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.

З приходом зимнього періоду людей настигають проблеми вірусних інфекцій. Гострі респіраторні інфекції - це найпоширеніші інфекції на планеті. За сезон їх переносять 1/6 населення планети. В Україні захворюваність на вірусні інфекції теж висока. Приблизно 10-14 млн. людей щорічно хворіють на вірусні інфекції та грип. Тому ця проблема досить актуальна.

Представник клініки зазначила, щоб запобігти захворюванню достатньо дотримуватись ряду регулярних профілактичних дій. В період вірусних інфекцій людина повинна особливу увагу звертати на своє харчування, уникати стресових ситуацій, пити багато рідини, кожні 2-3 години провітрювати приміщення. Досвід довів, що провітрювання приміщення є самою дієвою профілактикою проти вірусних захворювань. 

Також важливо у разі хвороби залишатись дома і мінімально контактувати з людьми. Це допоможе не поширювати інфекцію на інших. Окрім цього існують медикаментозні види профілактики – наприклад, щеплення. Щеплення необхідно зробити за тиждень-два до спалаху епідемії, так як під час сплеску вірусних інфекцій це робити вже запізно.

Поки що статистики по області ще немає, оскільки офіційно епідемію грипу ще не оголосили. Поки що є тільки сплеск вірусних захворювань: звертаються люди з болями в горлі, нежиттю, високою температурою.

Також зазначили кілька симптомів, які повинні насторожити людину та мотивувати звернутись до лікаря. По-перше, якщо у людини з'явилася висока температура (вище 38), яка не знижується звичайними засобами (парацетамол), то хворому необхідно звернутися до лікаря. 

Примітказ приводу препаратів: людям до 40 років не можна приймати аспірин взагалі, можна тільки парацетамол. Бо перший препарат може спровокувати небезпечне ускладнення – синдром Рея. Це ускладнення може призвести до смерті, вивести людину з цього синдрому дуже важко, а іноді навіть неможливо. По-друге, якщо у людини з'явилася задишка, слабкість, сплутаність свідомості, сонливість або навпаки надмірне збудження також необхідно звертатись до лікаря.

Нагадаймо, що дніпрян закликають перевіритись на захворювання легень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...