App Store Google Play

Дивись українське: керівник дніпровського театру «Віримо» створив кіносценарій

11.12.2017 09:00
Дивись українське: керівник дніпровського театру «Віримо» створив кіносценарій

Художній керівник дніпровського театру «Віримо» Володимир Петренко став автором кіносценарію в рамках проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку проекту у Facebook.

Режисер театру віримо Володимир Петренко став за сумісництвом кіносценаристом. Саме він створив сюжет фільму «Доки палає свіча».

Як повідомляється, це вже 11 стрічка, реалізація якої стала можливою завдяки проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!».

Організатори зазначають, що фільм «Доки палає свічка» - історія про те, наскільки важливо залишатися вдячною людиною, а також зберігати пам'ять про доленосні події та справжніх героїв.

Режисером виступив Віктор Придувалов. У головних ролях: Анастасія Горбунова та Олексій Горбунов. Виробництво фільму: Re.Evolution та mental dRive studio.

Раніше повідомлялося, що поміж різножанрового переліку фільмів на великих екранах з’явиться фантастично-пригодницький екшн для дітей – «Бобот», одним з кіногероїв якого став актор дніпровського театру «Віримо» Тарас Шевченко.

Також до Дня незалежності України на великі екрани вийшов український історичний фільм «Червоний», в якому одну з провідних ролей зіграв дніпровський актор театру «Віримо» Олег Шульга.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...