App Store Google Play

Бюджет-2018, створення нових громад та закордонне стажування для вже існуючих об’єднань – підсумки тижня від ДніпроОДА

11.12.2017 17:20
Бюджет-2018, створення нових громад та закордонне стажування для вже існуючих об’єднань – підсумки тижня від ДніпроОДА

Дніпропетровщина ухвалила бюджет-2018, в області створили 57-му громаду, а представники вже існуючих об’єднань поїхали на стажування до Польщі. Про це під час щотижневого публічного звіту обласної влади розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман, передає Дніпроград.

Дніпропетровщина однією з перших в Україні прийняла бюджет-2018. Наступний рік стане для області роком росту.

«Акцент зробимо на будівництві та реконструкції соціальних об’єктів – шкіл, дитячих садків, лікарень. На розвиток області витратимо у 1,5 рази більше, ніж цьогоріч. Це 2,2 мільярди гривень. Загалом у 2018-му плануємо втілити більше 200 інфраструктурних проектів», - зауважив Олег Кужман.

Приймають бюджети на 2018 рік й громади області. Першою головний кошторис ухвалила Слобожанська ОТГ, додав Олег Кужман. 

У Магдалинівському районі створили 57-му громаду, в яку об’єдналися 5,5 тисяч людей. До Личківської громади увійшли 3 сільські ради – Личківська, Приорільська та Бузівська. 

«Наразі громади Дніпропетровщини об’єднують близько 500 тисяч жителів регіону - це майже 85% сільського населення області. Три громади об’єдналися навколо міст районного значення – це Апостолівська, Зеленодольська і Верхньодніпровська», - зазначив Олег Кужман.

Представники 15-ти громад області проходять стажування у Польщі. Їх навчають залучати інвестиції та ознайомлюють з прикладами екологічної промисловості. 

Дніпропетровщина здобула найбільше нагород на всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»-2017. Фіналістами в різних номінаціях стали Кам’янське, Петриківка, Олександропіль та Слобожанська об’єднана громада.

«Слобожанська громада посіла одразу два перших місця. Конкурсна комісія відзначила новий дитсадок «Дивосвіт», зведений «з нуля» коштом місцевого та обласного бюджетів. А ще - зручний сайт селищної ради», - підкреслив Олег Кужман.

Спеціальну відзнаку на конкурсі отримала одна з найкращих в Україні опорних шкіл – Петриківська. Вона кардинально змінилася після реконструкції. Серед освітніх ноу-хау – ресурсна кімната для інклюзивного навчання, медіатека та буккросинг. У таких умовах уже четвертий місяць навчаються майже 700 школярів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...