App Store Google Play

Ярош жорстко розкритикував дії "ряжених у патріоти" владних політиків

09.12.2017 15:00
Ярош жорстко розкритикував дії "ряжених у патріоти" владних політиків

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош жорстко розкритикував дії «ряжених у патріоти» владних політиків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Яроша у Facebook.

Командувач УДА звернувся до політиків-«патріотів», які будують ефемерні барикади та ведуть нескінченну битву всіх проти всіх. Вони не зважають на те, що кожного дня на фронті у національно-визвольній війні гинуть українці.

«Як же ви, муд**и, задовбали своєю битвою всіх проти всіх. Невже ви, потвори, ряжені у патріотів, по всі сторони ваших ефемерних барикад, думаєте, що ми все вам пробачимо і забудемо. Українські воїни чотири роки не виходять із бою. Ви ж, п**араси, їхніх мізинців не вартуєте», - йдеться у дописі.

Дмитро Ярош запевнив, що українських воїнів на фронті ніколи не знищать. За його словами, прийде час, коли всі отримають «по плодам своїм». Він пояснив, що це не погрози, а конкретна перспектива.

«Невже у вас, тилові пацюки, відсутній інстинкт самозбереження? Без надії сподіваюсь, що ви зупинитесь у руйнуванні нашої держави. А якщо ні – вмиєтесь своєю кров’ю. Ми ті, хто воює проти зовнішнього ворога, тому добре навчилися це робити - лити ворожу кров», - додав Ярош.

Раніше повідомлялося, що головною проблемою України Дмитро Ярош вважає відсутність Ідеології Державотворення, тих підвалин і того курсу, що дасть перспективу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...