App Store Google Play

У Дніпропетровській області розслідують порушення прав воїнів на отримання землі

09.12.2017 09:45
У Дніпропетровській області розслідують порушення прав воїнів на отримання землі

У Дніпропетровській області тривають розслідування стосовно порушень прав учасників війни на Сході України на позачергове одержання земельних ділянок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Як зазначається, з 2016 по 2017 роки бійці подали більше 30 тисяч клопотань про отримання земельних ділянок для сільськогосподарського призначення та будівництва.

За результатами розгляду, понад 20 тисяч дозволів стосуються розробки проектів землеустрою. Крім того, майже 16 тисяч земельних ділянок, площа яких перевищує 28 тисяч гектар, вже перейшли у приватну власність для будівництва та ведення особистого селянського господарства.

Незважаючи на це, в окремих випадках службовці Держгеокадастру ігнорують право на позачергове одержання земельних ділянок, яке належить учасникам військових дій на Сході країни.

Наприклад, цього року працівники Держгеокадастру одного з районів Дніпропетровщини безпідставно відмовилися надати колишнім військовослужбовцям документи для оформлення дозволів на землю. Відмова, в тому числі, стосувалась інформаційної довідки з державної статистичної звітності про наявність та розподіл ділянок за власниками.

Натомість посадовці виготовили та видали довідки на ті ж самі території іншим громадянам, які не є воїнами.

У зв’язку з порушеннями, а саме зловживанням службовим становищем, військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону розпочала розслідування, яке наразі триває.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни зі Сходу України.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...