App Store Google Play

До кінця року військовики 93 бригади матимуть нові казарми

09.12.2017 13:30
До кінця року військовики 93 бригади матимуть нові казарми

На Дніпропетровщині у військовому містечку селища Черкаське ведеться будівництво нового бригадного табору для 93-ї бригади, тому до кінця року військовики матимуть нові казарми. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку 93 ОМБр у Facebook.

Як зазначається, наразі триває капітальний ремонт будівель 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади. Зокрема здійснюється заміна даху казарм, а також мереж водопостачання та водовідведення, сантехнічних приладів.

Планується, що у 2017-2018 роках будуть побудовані п’ять нових казарм, кожна з яких розрахована на 480 ліжко-місць.

Крім того, монтуються металопластикові вікна, проводяться внутрішні оздоблювальні роботи в службових приміщеннях, місцях загального користування та спальних приміщеннях.

В подальшому санвузли казарм планується облаштувати дзеркалами, килимками, мильницями, вішалками, урнами для сміття тощо.

Також до комплексу увійдуть: штаб-казарма, будівля для фізкультурно-оздоровчих занять, трансформаторна підстанція, їдальня, зовнішні інженерні мережі.

Зміни заплановані й на 2018 рік. Наприклад, окреслено будівництво медичного пункту на 30 ліжко-місць, трьохповерхової будівлі штаб-казарми, овочесховища та двох складів. До того ж, ймовірно побудують лазне-пральний комбінат з перукарнею, речовою майстернею, залою для прання та власне лазнею.

Раніше повідомлялося, що у  Черкаському розпочалися будівельні роботи з влаштування польового бригадного табору нового зразка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...