App Store Google Play

Денисенко не знає, як переконати Петра Олексійовича не розхитувати будку

09.12.2017 16:30
Денисенко не знає, як переконати Петра Олексійовича не розхитувати будку

Народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи поточну політичну ситуацію в Україні, звертає увагу на той прикрий факт, що влада сама робить усе, аби дискредитувати себе та зміцнити політичні позиції своїх опонентів. Про це політик зазначив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Зокрема, Денисенко називає головною піар-службою Міхаїла Саакашвілі саму Банкову, яка своїми діями демонструє, що висновків із дій попередньої влади ніхто не зробив. Також комічною виглядає спроба правоохоронних органів політично "поховати" Саакашвілі за допомогою записів його переговорів з підозрюваним у кримінальних злочинах в Україні олігархом Курченком, адже після взяття його під арешт, процедура вислання грузинського політика стане майже неможливою.

"Дебіле, котрий придумав як всучити Саакашвілі гроші Курченка, відповідай - як тепер його із під арешту вислать в Грузію?!", - риторично запитує народний обранець.

Водночас Денисенко нагадав, що в нашій країні, у її керівних органах залишаються особи з декількома паспортами, які ведуть відкриту антиукраїнську діяльність. Як приклад - одіозний політик Новинський, який несе набагато більшу загрозу бля української державності, ніж опозиційний Саакашвілі.

"Я за те щоби працювали інституції, а не закони внутрішньовидової боротьби. Такі як вибори, приміром. Але мого бажання, вочевидь, замало", - зазначає Андрій Денисенко.

Таким чином, верхівка української влади "танцює на граблях" та з кожним днем все більше втрачає відчуття реальності, що може призвести до незворотніх змін. Незважаючи на все це, Андрій Денисенко наголошує, що наразі, допоки не звільнені тимчасово окуповані території, Україна не має вступати у черговий етап політичної боротьби, але керівництво держави вкторе стимулює цей процес.

"Я проти імпічменту, політклоунади, я за стабільність влади. Але як переконати Петра Олексійовича не розхитувати будку?!", - розчарований народний депутат.

Нагадаємо, колега Денисенка по Верховній Раді Дмитро Ярош також виступив із заявою щодо ускладненя політичної ситуації в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...