App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра-2017»

08.12.2017 17:20
У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра-2017»

З 8 по 10 грудня у Дніпрі проходить VІІ Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра-2017». Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, передає Дніпроград. Як повідомляється, захід є частиною програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».

Змагатися у майстерності за звання найкращого на арені Дніпропетровського державного цирку (Січеславська Набережна, 33/1) будуть біля 300 юних майстрів із 13 областей України, а також представники Молдови, Єгипту та Фінляндії. Наймолодшому учаснику 5 років, найстаршому – 25.

Протягом двох днів конкурсанти демонструватимуть свої таланти та уміння у традиційних циркових жанрах: повітряна та партерна гімнастика, жонглювання, еквілібр, каучук, акробатика, клоунада та пантоміма. Більшість юних артистів вперше отримає можливість виступити на професійній цирковій арені перед кількатисячною аудиторією.

«Фестиваль проходить у нашому місті вже всьоме. Оцінюватиме учасників конкурсне журі – заслужені діячі культури і мистецтв України та Нідерландів. Два дні учасники змагатимуться, а 10 грудня, у неділю, відбудеться два гала-концерти о 12:00 та о 16:00», – розповів заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Голова Правління ГО «Яскрава Країна», ініціатор та директор Міжнародного фестивалю дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра» Ольга Обласова: «Для нас дуже цінною є підтримка міської влади, а особливо програми мера «Культурна столиця». Цього року у нас рекордна кількість учасників. Ми проводили відбірковий етап, на який понад 100 учасників не потрапили, а повинні удосконалити свою майстерність. І вперше за 7 років фестиваль розширив свою географію».

«Циркове мистецтво добре та гуманне. Приємно, що у Дніпрі цей фестиваль підтримує міська влада. І що теж дуже важливо: ми привернули уваги міжнародної спільноти. Бо на фестивалі «Яскрава арена Дніпра» з-за кордону будуть не тільки учасники, а й члени журі», – каже ректор Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, доктор культурології, професор, Заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки театральних діячів України, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, член журі фестивалю Владислав Корнієнко.

Генеральний директор – художній керівник державного підприємства «Національний цирк України», народна артистка України, народна артистка СРСР, голова журі фестивалю Людмила Шевченко наголосила на тому, що циркове мистецтво в Україні важливе як для дітей, так і для всієї держави загалом: «Цирк – це не ремесло, це високе мистецтво. І чим більше у нашій країні буде подібних заходів, як у Дніпрі, тим більше ми показуємо, що циркове мистецтво потрібно в Україні. І треба пам’ятати, що це найдоступніше мистецтво для діточок, бо, наприклад, для великого спорту потрібно немало грошей».

За підсумками конкурсу усі учасники отримають пам’ятні призи від організаторів і партнерів фестивалю, а найталановитіший конкурсант здобуде найвищу нагороду – Гран-прі фестивалю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...