App Store Google Play

Правозахисники обговорили ситуацію навколо порушення прав людей із інвалідністю у Дніпрі

08.12.2017 14:40
Правозахисники обговорили ситуацію навколо порушення прав людей із інвалідністю у Дніпрі

Сьогодні, 8 грудня, у приміщенні Space Hub за ініціативи громадської організації “Правозахисна група “СІЧ” відбувся круглий стіл на тему “Механізми захисту прав людей з інвалідністю всередині закритих товариств та створених ними підприємств”, участь у якому взяли правозахисники, представники органів місцевого самоврядування та профільних громадських організацій, повідомляє Дніпроград.

“Сьогодні ми зібралися тут аби обговорити достатньо актуальну проблему захисту прав людей з обмеженими можливостями. У нашу організацію постійно звертаються люди з інвалідністю, які скаржаться на недотримання їхніх прав у певних товариствах, тому ми і зібрали тут представників різноманітних структур, які здатні допомогти у вирішенні цього питання”, - зазначила Наталья Кожина, представник ПГ “СІЧ”.

Зокрема, правозахисниками було звернено увагу на проблеми із доступом до публічної інформації товариствах, які опікуються людьми з обмеженими можливостями. Їхні керівники у багатьох випадках не розголошують публічні дані, що заводить юристів у глухий кут, коли справа стосується захисту прав інвалідів.

Також було обговорено стан речей навколо прийому людей з інвалідністю на роботу. Представники Державної служби зайнятості повідомили, що наразі близько 2000 підприємств не виконали норму з працевлаштування. Служба усіма засобами спонукає підприємців виправляти таку ситуацію та реалізовувати право інвалідів на працю. Для тих, хто бажає навчитися новим професіям, служба зайнятості проводить курси з перенавчання.

Учасники круглого столу разом із правозахисниками домовилися спільно вирішувати проблеми інвалідів, пов’язаних із проживанням у гуртожитках, працевлаштуванням, реалізацією правом на власне житло, праці тощо.

Нагадаємо, раніше правозахисники разом із поліцією та адвокатами обговорили проблематику забезпечення прав громадян під час затримання чи арешту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...