App Store Google Play

Паркуюсь як хочу: як автомобілісти Дніпра заважають руху громадського транспорту

08.12.2017 16:20
Паркуюсь як хочу: як автомобілісти Дніпра заважають руху громадського транспорту

Восьмого грудня у Дніпрі на зупинці громадського транспорту по вулиці Глінки зібралися представники мерії та поліції, щоб показати журналістам порушення з боку водіїв. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Автомобілісти паркують свої машини з обох боків вулиці, заважаючи нормальній роботі громадського транспорту.

«Водії тролейбусів та автобусів не можуть зупинятися у визначених місцях, щоб приймати пасажирів. Через припарковані автівки вони вимушені робити зупинку посеред проїжджої частини. А це перешкоджає пасажирам та інших водіям. До нас надходить багато скарг з цього приводу», – сказав заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Швецов.

Наразі на вулиці Глінки розташована зупинка одного тролейбусу, з 9 грудня тут курсуватиме ще один. А з 15 грудня на цій ділянці зупинятимуться тролейбуси вже трьох маршрутів.

«Таким чином на цій вулиці буде зосереджено 15 графіків тролейбусів. Але через те, що тут ми бачимо хаос у паркуванні, то тролейбуси не можуть нормально працювати. Наші водії мають під'їжджати до бордюру. А якщо є пасажир з інвалідністю, то опускати пандус. А зараз ми цього робити не можемо», – зазначив заступник директора КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

На вулиці висять попереджувальні знаки, що зупинка приватного транспорту заборонена. А на дорозі та бордюрі нанесена спеціальна жовта розмітка, яка демонструє зупинку громадського транспорту. Проте водії ігнорують правила і залишають свої автівки. Поліція попереджує: якщо ситуація не зміниться, вживатимуть радикальні заходи вже наступного тижня.

«Авто, які суттєво перешкоджають руху громадського транспорту, будуть евакуйовані. При чому послуги евакуатора сплачуватиме водій. Буде виписано також штраф за паркування у забороненому місці», – сказав в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Дніпрі Олександр Сергієнко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...