App Store Google Play

На Дніпропетровщині прокуратура довела провину бойовика так званої "ДНР"

08.12.2017 13:40
На Дніпропетровщині прокуратура довела провину бойовика так званої "ДНР"

Прокуратура Дніпропетровщини довела провину бойовика так званої "ДНР" у скоєнні низки тяжких злочинів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-служби прокуратури.

Звільнений з місць позбавлення волі мешканець Донецька, не сприймаючи державну владу в Україні, вступив та приймав участь у терористичній організації «ДНР».

У грудні 2014 року під час виконання диверсійно-розвідувального завдання у с. Водянське Донецької області вказаний чоловік, з метою незаконного заволодіння транспортним засобом, зайшов до приватного будинку мешканця села та змусив останнього віддати автомобіль марки «Geely FE-2».
Далі зловмисник здійснив декілька пострілів у голову господаря та його дружини, спричинивши їм несумісні з життям поранення, після чого зник з місця злочину.

Викрадене авто чоловік у подальшому залишив під час бойового зіткнення з українськими військовими підрозділами. Повертаючись на територію, підконтрольну так званій «ДНР», обвинувачений зустрів патруль Державної прикордонної Служби України. Під час перевірки документів підсудний здійснив чотири постріли у голову прикордонника з пістолету Макарова. Зловмисник виконав усі дії, направлені на вбивство військовослужбовця, проте останньому була вчасно надана медична допомога.

Крім того, прокуратурою доведено, що підсудний без передбаченого законом дозволу зберігав 5 пістолетів Макарова, не менше 32 патронів та не менше 10 гранат різного типу. Частину зброї він незаконно носив при собі, а іншу -  передав членам терористичної організації «ДНР».

Суд погодився з позицією обвинувачення, яке підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області, та призначив зловмиснику покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...